2703
2553
عنوان

تیرویید در کودکان لطفا بیاید

335 بازدید | 32 پست

سلام پسر من پنج سالشه میخواد بره پسش وبستانی قدش ۱۰۰ هستش وزنش ۱۵ کیلو ریزه بارها دکتر بردمش اشتهاشم بد نیست همه چی میخوره خیلی بهش میرسم ولی انگارنه انگار چند روز پیش باز بردمش چکاپ کامل ازمایشش مشکوک به تیرویید پرکار بود ولی دکتر گفت هفتع دیگه باز تکرار کن ازمایششو تا مطمن شم بعد بیار اگه بود دارو بدم خیلی میترسم ینی چی میشه کسی این مشکلو داشته دارم خل میشم😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
شنیدم پر کار لاغر میکنه 

اره لاغره پسرم مال باباش کم کار بود نمیدونست داشت الکی چاق میشد الان روزی یه دونه قرص میخوره ولی نمیدونستم تو این سن مگه اینجور میشه بچع؟

تا کی باید دارو بخوره اصلا چیزی نمیدونم از تیرویید تا اخر عمر باید بخوره یا فقط به دوره کوتاه؟

تاخوب بشه بایدداروبگیره مال خواهرمم اینجوریه اوایل هرماه میخورددارووهرماه دکترولی الان هرشش ماه فقط میره کنترل

یه دکترهست کارش خیلی عالیه مخصوص کودکانه دکترغدددیروقت میده ولی یه بارکی میکنه الکی دارونمیده ببرش پ ...

واقعا اسمشو میگی عزیزم ازمایش دادم ببرم پس مستقیم اونجا کرجه؟تهرانم باشه عب نداره میبرم

2706