2733
2734
عنوان

خسته شدم از خواستگاری بی سرانجام

721 بازدید | 12 پست

خب دیگه چقدر 

تا کی باید منتظر بود تازه نتیجه اش خواستگارای به درد نخور وبی سرانجامه 

هرچی ام به پدر مادرم می گم راه ندیم بی فایدس 

اخه من فرقم با اونایی که مثل اب خوردن بهترین ازدواجا را می کنند چیه ؟من باید هرماه شاهد خواستگار بازی بیهوده باشم ....بعضی وقتا فکر می کنم ازدواج مال از ما بهترونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چند سالته ؟ من از ٢١ سالگي تا ٢٦ سالگي واقعا دلم ميخواست ازدواج كنم اما قسمت نميشد واقعا منم خسته ش ...

منم ۵ سال خاستگار میومد و میرفت و قسمت نمیشد . خیلی مسخرس

🌸❤ چادری ها عاشّق تَرند ❤🌸
عزیزم بودش با نبودش چه فرق داره  من یکبار می خوام ازدواج کنم ... این خواستگار بازیا چیه ؟

خیلی هم سخت نگیر بنظرم ..ـمن ی دوست داشتم خیلی عاشق قیافه بود الان دیگه خاستگار نداره....ببین کسی ک تچب دلت بشینه و شرایطش خوبه برو

خدایا شکرت😍
چند سالته ؟ من از ٢١ سالگي تا ٢٦ سالگي واقعا دلم ميخواست ازدواج كنم اما قسمت نميشد واقعا منم خسته ش ...

من ۲۷

منم تعداد خواستگارام رو به ۲۹رسوندم 

من شدیدن تو ازدواج کردن شانس ندارم 

عزیزم بودش با نبودش چه فرق داره  من یکبار می خوام ازدواج کنم ... این خواستگار بازیا چیه ؟

خوب راه ندین . خواستگاری سنتی همینه . منو خواهرم متنفریم . یک نفر هم راه ندادیم .  معذرت می‌خوام ی مشت آدمایی ک نمیشنایشون چرا باید بیان تو خونه و زندگیمون . 

صبر داشته باش توکل کن به خدا . خودش درست میشه 

UOTE=97583278]خوب راه ندین . خواستگاری سنتی همینه . منو خواهرم متنفریم . یک نفر هم راه ندادیم .  معذرت می‌خوا ...[/QUOTE]

راه نمی دیم بیرون با خانواده قرار می زاریم 

ولی چاره چیه ؟به غیر خواستگار سنتی راه دیگه نداریم