2737
2734
عنوان

سونو ان تی

71 بازدید | 7 پست

من هفته چهاردهم هستم فقط ازمایش خون غربالگردی و انجام دادم اما سونو رو دیگ انجام ندادم

اخه حتمیه و حتما باید انجام بدم؟

اخه من شوهرم فامیل نیستیم و تو عامیل جفتمون از اشناهای درجه یک و دو هیچکی مشکل سندرومی نداشته

و منم بچه اولمه

میشه راهنمایی کنید؟؟؟

من و تو💓+💓 ثمره عشقمون💑

برای غربالگری اول هم باید آز خون بدید هم سونو

الزامی هم هست

به فامیل بودن ربطی نداره عزیزم

باید ضخامت پشت گردن جنین رو اندازه بگیرن و با عدد آزامایش خون مقایسه کنن

و همچنین باید ببینن ااستخون بینی تشکیل شده یا نه

و لوله عصبی ستون فقرات کامل هست یا نه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سونو غربال اول nt و nb رو مشخص میکنه بدون سونو اصلا آزمایش نمیکنن 

ربطی ب ازمایش یا سونو نداره مهم اینه جفتشون اماده بشه نشون دکتر بدی

وگرنه من ازمایشم امادس اما سونو هنو انجام ندادم

من و تو💓+💓 ثمره عشقمون💑
ربطی ب ازمایش یا سونو نداره مهم اینه جفتشون اماده بشه نشون دکتر بدی وگرنه من ازمایشم امادس اما سونو ...

عجیبه ک بدون سونو ازمایش گرفتن ازت 😑😐 سونو حتما باید بدی واجبه

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏
ربطی ب ازمایش یا سونو نداره مهم اینه جفتشون اماده بشه نشون دکتر بدی وگرنه من ازمایشم امادس اما سونو ...

اخه موقع محاسبه درصدها،از روی سونو حساب کتاب میکنن

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
2738