2737
2734

دل درد پهلو سمت چپم درد میکنه 

نوک سینه سمت راستم درد میکنه ترشحات زیاد و مدت طولانی یکم سوزش معده کمر درد حالت تهوع خیلی کم بفضی وقتا سر درد دارم ک هیچ نوری اذیتم نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند روز عقب انداختی خانمی؟؟

احتمالش هست باردار باشی

آرزوهام خاطره میشن،مطمعنم😉آرامش سهم قلبی ست که در تصرف خـــــداست🌹🌷عاشقتــــــم خداجونم  ❤ خدا در وجـــــود منِ ،من حسِش میکنـــــم 💜 خداجون یه دنیا ممنون که پسر خوشگل و سالمم رو توی دلم گذاشتی 💋

منم اینارو داشتم😐 تاخیر داشتی؟

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2738

منکه اصن طاقت  ندارم  تا  پریودیم  میخام حالا بفهمم باردارهستم یا نه  اقدام اولم شنبه بود  دو روز به تخمک گذاریم بود  دیگه اقدام نکردم  میخام ببینم با یه بار میگیره

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706