2733
2739

راستش تو اقدام بودم و کلی خوشحال ،ولی تیروئیدم خیلی خیلی کم کاره رو عدد 31،،از نوع تیروئید ایمنی ،دکتر گفت باردار نشو ،الان دو روز از پریودم گذشته اما هنوز نشدم   گفت حامله شی سقط میشه 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه فقط به همون يك بار شك داري وپريودت منظمه احتمالش صفره عزيزم نگران نباش تيروييد هم با قرص زود نر ...

چند ماهه قرص میخورم برا تیروئید ،دکتر گفت  هیچ واکنشی نداشتی بدنت در برابر تیروئید مقاومه ،دوز قرصمو بیشتر کرد ببینم چی میشه

2740
احتمالش به اندازه پسر منه که الان کنارم خواب.. دقیقا من روز قبل از پریودم رابطه بی جلوگیری داشتم و ف ...

چطوری ممکنه پریود شی ولی باردارم شی ،؟!خدا برات حفظش کنه عزیزم ،من فقط نگران سلامتیش در آینده هستم اگه باردار شم 

تا ۷۲ ساعت تاثیر میذاره. من یه اورژانسی خریده بودم نوشته بود تا ۱۲۰ ساعت تاثیر داره

اورژانسی ندار م تو خونه ولی قرص ال دی دارم میشه ؟

چطوری ممکنه پریود شی ولی باردارم شی ،؟!خدا برات حفظش کنه عزیزم ،من فقط نگران سلامتیش در آینده هستم ا ...

تا سه ماه پریود میشدم. بعدم لکه بینی داشتم. ممنون زنده باشی. انشالله یه نی نی سالم و خوشگل مثل نی نی من خدا بهت بده

2706