2737
2739
عنوان

حقوق

128 بازدید | 6 پست

سلام ؛ لطفا اگر کسی اطلاع داره من رو راهنمایی کنه ؛ من شنیدم بعد از لیسانس حقوق میشه تو ازمون وکالت شرکت کرد و بعد از قبولی باید دوره کاراموزی رو تموم کنی ؛ میخواستم بپرسم اگر کسی با لیسانس حقوق ازمون رو شرکت کنه و کاراموزی رو بگذرونه به عنوان وکیل پایه یک میتونه به راحتی وارد بازار کار بشه ؟!در چنین شرایطی ادامه تحصیل تا فوق لیسانس و دکترا چه مزیتی داره ؟! ( ایا تاثیری تو شغل فرد داره ؟! ) مثلا باعث شه کارشو بهتر انجام بده ؟!

بله میتونه

خب هرچی درس بخونی اطلاعاتت بالاترمیره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با لیسانس میشه اما قبول شدن تو وکالت سخته و از بعد قبولی شما کارآموزی و حقوق بگیر و یکسال بعد ازتون ...

عذر میخوام میشه بپرسم چه ازمونی ؟! ازمون با توجه به چیزایی که فرد در دوره کاراموزی اموزش دیده ؟!

2728
عذر میخوام میشه بپرسم چه ازمونی ؟! ازمون با توجه به چیزایی که فرد در دوره کاراموزی اموزش دیده ؟!

آزمون بعد کارآموزی؟  دقیق نمیدونم ولی شنیدم که یک آزمونی میدن تا پایه ی علمی شما مشخص بشه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تحصیلات هرچه بالا تر عملکرد بهتر.

بله بعد از لیسانس میتونید ازمون وکالت شرکت کنید و اگر قبول شید ۱۸ ماه کاراموزی داره و بعدش به عنوان وکیل پایه یک وارد بازار کار میشید اما ادامه تحصیلات تا مقطع دکترا مزیتی که داره اینه که میتونید به عنوان استاد فعالیت کنید و البته چون توی فوق لیسانس و دکترا تخصصی یک رشته رو میخونید باعث میشه بهترین عملکرد رو داشت

آزمون اختبار
اره با توجه به همونا

ارشد ودکتری تاثیری تو شغل وکالت نداره
یکی دوست داره میره میخونه