2737
2739
عنوان

همه بیاین بخصوص اقایان سایت مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 52 پست

عزیزم مرداتو بحث چرتو پرت زیاد میگن و همش دنبال یچیزت تورو بچزونن اگه دوست نداشت نمیگفت نامزد قبلیمو میگرفتم میگفت ازت متنفرم ودوست ندارم و میخاست طلاقت بده فقط خواسته با یاداوری گذشته حرصتو دراره اگه دست بزنم داره از رو خصلتشه داداشه منم داره ولی ازته دل خوانوادشو  دوس داره توازمادرشوهرت بدت میاد بزار بیاد توهیچوقت به یک بچه اونم پسر نمیتونی بفهمونی ک مادرش بده چون دوسش داره حتی اگه تودلش شک بیوفته ولی به تو ک نمیگه پس پیش خودت نگه دار و بشین دعاکن واسه عاقل شدن مادرشوهرت و بهترشدن اخلاق شوهرت باعشق

😉❤

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
کلن برگای اطرافیانمم ریخت 😑

😂😂😂🤦🏼‍♀️اون دیگه ایشالاسال دیگه رشدمیکنن برگاشون

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل بچه دار نشو لطفا. باعث بدبختی یه طعل معصوم نشو ازت خواهش میکنم عزیزم.

بچه دارم ،همه اومدن مسخره کردن و تیکه انداختن ولی واقعا من فقط از سر اینکه خیلی ناراحت بودم تایپیک زدم 

2728
😂😂😂🤦🏼‍♀️اون دیگه ایشالاسال دیگه رشدمیکنن برگاشون

😂😂😂

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
بچه دارم ،همه اومدن مسخره کردن و تیکه انداختن ولی واقعا من فقط از سر اینکه خیلی ناراحت بودم تایپیک ز ...

😐☹☹اجی کجامسخره کردیم اخه‌.بعضی ازاقایون اینجااز هرچیزی سواستفاده میکنن الان مثلامیومدن کلی...لااله الالله🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2738
😂😂😂

😝👍🏼امضات.وجدانن قسم بخورکه بدونن🤦🏼‍♀️

😑ربطی نداره شوهر منم بیاد بگ مادرت فلانه دهنشو پر 💩💩 میکنم😐😐😐😐 هیچ کسی حاظر نیست بشنوه ب خا ...

ربط داره اتفاقا خیلی ربط داره

وقتی مردی میبینه مادرش واقعا اهل طلسم و ایناست و بازم ازش دفاع میکنه یعنی زنشو دوست نداره وگرنه نیاز به داد و هوار نیست میتونست مودبانه از مادرش دفاع کنه میتونست سعی کنه همسرشو قانع کنه که داره اشتباه میگه.

مردی که زنشو دوست داره نمیگه کاش نامزد قبلیمو میگرفتم

نمیگه ازت راضی نیستم

دل زنشو نمیشکنه

اینا فقط یه مشت بچه ننه هستن مرد کجا بود.

اسی جون این فکرا رو نکن. با این فکرها بدتر از شوهرت دور میشی و روزای زندگیت برات تلخ میشن.با هر هدف ...

اخه چه طوری لذت ببرم همش دعا پیدا میکنم نوشته من خر اونا باشم تا عمر دارم منم بهش گفتم میگه خوب کرده بعدم دعوا میکنه بعدش رابطه میخواد خوب منم بهم زور داره اونم میگه بخدا دوست دارم منم برام سواله که واقعا دوسم داره یا الکی میگه که کارش راه بیفته خوب برای یه خانوم سخته دیگه کسی ازش مث ببخشید یه حیوان رفتار کنه

ربط داره اتفاقا خیلی ربط داره وقتی مردی میبینه مادرش واقعا اهل طلسم و ایناست و بازم ازش دفاع میکنه ...

😒🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اجی جااااان بخدا بعضیااینجا جوردیگن توفکرمیکنی

😝👍🏼امضات.وجدانن قسم بخورکه بدونن🤦🏼‍♀️

دهنمو سرویس کردن دیگ😂

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
بچه دارم ،همه اومدن مسخره کردن و تیکه انداختن ولی واقعا من فقط از سر اینکه خیلی ناراحت بودم تایپیک ز ...

من مسخره نکردم فکر کردم بچه نداری واسه همین یه توصیه دوستانه بهت کردم.

الانم بهتره منطقی با شوهرت بشینی حرف بزنی شاید تونستید حل کنید همه چیو اگرم نشد مشاوره راهکار خوبیه.