2733
2739
عنوان

همه بیاین بخصوص اقایان سایت مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 52 پست
😂😂😂

شما از تایپیک برو بیرون من با درد و ناراحتی و دل گرفتگی نلیپیک زدم شما میای میخندی هرچقدم که تایپیکم از نظر شما چرت باشه برای من خیلی این مسئله مهم لطفا با حرفات و  تمسخرت حالم بدتر نکن

دهنمو سرویس کردن دیگ😂

دورازجونت😗😗😗

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😒🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️اجی جااااان بخدا بعضیااینجا جوردیگن توفکرمیکنی

خب قطعا روش زندگی هر کسی متفاوته و نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید اما من بازم به نظرم اطمینان دارم . دوست داشتن باید ثابت بشه وگرنه اسمش دوست داشتن نیست.

شما از تایپیک برو بیرون من با درد و ناراحتی و دل گرفتگی نلیپیک زدم شما میای میخندی هرچقدم که تایپیکم ...

من ب شما نخندیدم اتفاقا خودم مثل شما از دست مادر شوهرم دیوونه شدم ولی هیچ وقت اقایون رو برای اینک دلیل رابطه ک شوهرم ازم میخاد رو صدا نمیزنم اگر کسیم تعجب کرد ب خاطر این بوده 

انشاالله خیلی زود خوب میشه رابطتتون خدافظ

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
خب قطعا روش زندگی هر کسی متفاوته و نمیشه واسه همه یه نسخه پیچید اما من بازم به نظرم اطمینان دارم . د ...

👍🏼👍🏼👍🏼

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
اخه چه طوری لذت ببرم همش دعا پیدا میکنم نوشته من خر اونا باشم تا عمر دارم منم بهش گفتم میگه خوب کرده ...

بی خیال مادر شوهرت شو

دم غروب افتاب اسپند دود کن و 4 قل و ایت الکرسی بخون و صلوات بفرست. دایم با خودت تکرار کن تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته.مطمئن باش کارهای زشت مادر شوهرت ب خودش برمیگرده و هیچ تاثیری تو زندگیت نمیذاره عزیزم

و رابطه ات رو با شوهرت خوب کن ب خاطر بچه ات

وقتی میبینی شوهرت با دیدن اون نامه ها بازم طرف مادرشه پس تکرارس چ سود برات داره.فقط باعث ناراحتی شنا میشخ

2740