2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بچه ندارم ولی خالم ک زندگیشون با شوهرش خیلی خوبه وواقعا عاشقانه بود بااومدن بچه خودش میگه بیشتر توجه شوهرش رفته رو بچه مثلا از سرکار میاد فقط میشینه با بچش بازی میکنه

ولی ب نظر من طبیعیه🤷‍♀️

خوبیش اینه که زندگی شیرین تر میشه,مسیولیت پدیرتر میشید,دیگه مرد وقت و پولشو صرف بقیه نمیکنه,جلوی خیلی از دعواها و بحثا رو میگیره اما بدیش اینه که زن و شوهر دیگه بیشتر وقتشون صرف بچه میشه کمتر برا هم میتونن وقت بذارن

بابا دلتنگتم....
2740

هیچی والا خیلی عالی و عاشقانه تر از قبل داریم میریم جلو قبلا خیلی توجه میکرد الان دیگه خودِ توجهه😂قبلا خیلی عاشقم بود الان عاشق دوتامونی😂❤خلاصه عالیه خداروشکر

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

من برم بچه دارشدم میام میگم😁🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

وقتی بچه همه جارو خراب کنه و از ترس لجبازی و جیغ و اذیتاش حتی برای قدم زدن هم نتونیم بریم بیرون

وقتی بدخواب میشه و نمیذاره بخوابیم یا دو نفری باهم خلوت کنیم، به نظرت رابطه بهتر میشه یا بدتر؟ 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706