2733
2734
من شوهرم بچه دوست داره خودمم عاشقه بچم اما چون دانشجوهستم فکرکنم خیلی دوسخته دوتاییش باهم هم بچه هم ...

من سه تا بچه دارم اولی که اوردم خوب بود ولی سر دومی چون یک دفعه شد وزود هم بود خانوادم خیلی خیلی حرف زدن منم از هیچ کدومشون کمک نخواستم حتی سر زایمانم هم خودم همه کارهام رو کردم مامانم تا سه روز بود روز چهارم خودم ظرف میشتم وغذا درست کردم ..واینم بگم از خدا خیلی کمک گرفتم همش گفتم خدایا از امدادهای غیبیت بهم برسون وواقعا رسوند 

شما اگه میخای درس بخونی دیگه نمیتونی باردار بشی وبچه داری چون بالاخره باید بچه رو جایی بزاری وبری سر کلاس ...وخانوادت هم بالاخره مجبور میشن کمکت کنن چون بچشونی ولی اولا کارهاشون با منت میشه وهم اینکه امکان دخالتشون تو تربیت وزندگی شخصیتون زیاد میشه به قولی افسار زندگیت از دستت خارج میشه چون مجبوری 

پس بهتره در ست تممام بشه واقدام کنی 

من اینها رو همه تجربه کردم که بهتون میگم 

برای من از کل بچه داریم اینکه نمیتونم برم بیرون وجایی خیلی سختمه مثلا خیلی دوس دارم برم بیرون برای خرید ولی یا باید همش بچه ها رو ببریم یا جایی بزاریم که دوست ندارم مامانم همش منت روم میزاره ومادرشوهرم که اصلا نگه نمیداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه‌ای که بزنه تموم چیزای گرون قیمت خونه رو بشکونه انرژی نمیذاره واسه آدم.. یه نمونش تلویزیون که تو ...

خب شاید بیش فعالی داره بنویسش مهد

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
2728
داستان بارداریت خوندم خیلی غمگین بود امیدوارم که بچتون سالم و سلامت بدنیا بیاد وزندگیتون شادتر بشه

مرسی عزیزم لطف کردی وقت گذاشتی خوندی ❤

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
من سه تا بچه دارم اولی که اوردم خوب بود ولی سر دومی چون یک دفعه شد وزود هم بود خانوادم خیلی خیلی حرف ...

عزیزدلم اولا که من ازت بینهایت ممنونم که جوابمو انقد طولانی و با صبر حوصله دادی واقعا ممنونتم

من مامانم اینطوری نیس که منت بزاره طفلک خیلیم دست به کمکه خیلی زیاد

اما همش میگه بچه نیار زوده بچه نیار خدا نکنه بچه دار شی

من 19 سالمه یه ساله خونه دارم

تمامه خاله هام بابام میگه بچه نیاری

اما خودم که عاشقه بچم چیکارکنم؟ 

2738
عزیزدلم اولا که من ازت بینهایت ممنونم که جوابمو انقد طولانی و با صبر حوصله دادی واقعا ممنونتم من ...

شما وقت داری برای بچه دار شدن بزار درست تموم بشه بعدا 

من چند تا نصیختتون کنم 

اول اینکه نزار فاصله سنی با بچه هاتون زیاد بشه 

دوم اگه قصدت چند تا بچه است پشت هم بیار بزار بچه هات با هم بزرگ میشن وهم اینکه خیلی برای هم همبازی میشن وبعدا هم به درد هم میخورن 

سوم اینکه تا مادرتون کمک هستن وسرحال بچه هات رو بیار چون کمک خیلی خوبه ادم داشته باشه 

چهارم اینکه خیلی خیلی سعیت رو بکن که طبیعی بیاری چون سزارین خیلی عوارص داره که بعدا متوجه میشی وبچه اول ادم ترس داره وحرف دکترها رو گوش میده اونها هم از خداشونه سزارین پیش یک دکتر متعهد برو اگه بچه مشکلی نداشته باشه وخودت هم لگنت خوب باشه صبر کن تا خود بچه بیاد واصلا نترس 

شما وقت داری برای بچه دار شدن بزار درست تموم بشه بعدا  من چند تا نصیختتون کنم  اول اینکه ...

ممنونتم عزیزدلم از حرفای خواهرانه و خوبت

آره منم کاملا با نظرات شما موافقم

برا اینکه فاصله سنیم با بچم کم باشه میخواستم زود بیارم اما درسم... 

باهم سخته برام

ممنونتم عزیزدلم از حرفای خواهرانه و خوبت آره منم کاملا با نظرات شما موافقم برا اینکه فاصله سنیم با ...

آره ببین من درسم روخوندم وکارمند بودم وقتی ازدواج کردم وبچه دار شدم اومدم بیرون این خیلی خوبه که تجربه کنی وبعدا خودت انتخاب کنی شما فعلا فرصت داری الان درست رو بخون وگرنه بعدا میگی کاشکی درسم رو خونده بودم ....

مسلما یک مادر تحصیلکرده بهتره عجله نکن 

آره ببین من درسم روخوندم وکارمند بودم وقتی ازدواج کردم وبچه دار شدم اومدم بیرون این خیلی خوبه که تجر ...

باشه چشم عزیزم

پس وقتی درسم تموم شد بچه دارشم خوبه؟ 

بازم ممنونتم

باشه چشم عزیزم پس وقتی درسم تموم شد بچه دارشم خوبه؟  بازم ممنونتم

خودت باید تصمیم بگیری ولی من اگه جای شما بودم درسم تموم شد میوردم 

ان شالله موفق باشی کلی بچه خوشگل وسالم دور برت رو پر کنه زیر سایه پدر مادر 

منظورم رابطم با شوهرم نبود. منظورم اینا بود: از صبح که بیدار میشم باید تند تند کارامو بکنم ریخت و ...

نه دیگه عشقم با این تفاسیر منم اینجا دردم نابود شدم چه برسه به تو🤕🤕🤕

خدا صبرت بده😨😨😨

خدایا مرسی بابت تمام شانس هایی که تو زندگی بهم دادی❤
2706