2737
2734
عنوان

من چیکار کنم طرف مامانم باشم یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 55 پست

عزیزم تا زمان. که عروسی نکردی به حرف پدر و مادرت گوش کن و به نامزدت هم اینو توضیح بده که بخاطر احترام ره اونها هم که شده باید به قوانین و عقایدشون احترام بزاری،مطمئن باش کمتر رفتن هم به نفع خودته اینجوری هم عزیزتری و هم نامزدت تلاش بیشتری برای زودتر گرفتن عروسی می کنه و بعدها هم خانواده شوهرت تو سرت نمی کوبن که تو نامزدی چسبیده بودی به پسرمون اینا رو دیدم که میگم منم تو نامزدی طولانی که داشتم حتی یه شب خونه پدرشوهرم نموندن و از روز اول هم اعلام کردم تا وقتی نامزدم هرچی پدرم بگه همونه و این خیلی به نفعم بود هم احترام خانواده مو بردم بالا که چقدر حرفش برام ارزش داره و هم پیش همسرم عزیزتر شدم چون مدام بهش نمی چسبیدم.به همین راحتی😜

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهونه تولد دارم که برگردم 

دیگه بهتر

ولی شاید بگه تولد رو ب من ترجیح میدی

از اول بگو بابام نمیذاره زیاد بمونم و تمام

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
خوبم عشقولانسم شهرزاد برو خیلی خونسرد و مودبانه برخورد کن نه سرد نه گرم عادی باش

آره من نفر اول اومدم 🧜

خداروشکر که خوبی گلم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728
دیگه بهتر ولی شاید بگه تولد رو ب من ترجیح میدی از اول بگو بابام نمیذاره زیاد بمونم و تمام

دیگه وقتی همش موندم دیگ فایده نداره

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
عزیزم تا زمان. که عروسی نکردی به حرف پدر و مادرت گوش کن و به نامزدت هم اینو توضیح بده که بخاطر احترا ...

َشوهر من انقد غده اگه اینو بگم میاو دعوا

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
2738
من توعقدگفتم بابام نمیذاره...نمیرفتم...تمام

کاش منم‌میگفتم

البته من قبل عقد هم موندم 😐😐😐

یعنی چییییییی مامانم دلش تنگ میشه؟؟؟؟؟؟؟  خب اگه اينجوريه اصلا عقد نمیکردی پیش مامانت میموندی. اولویت اولت تو زندگیت شوهرته نه مامانت. پس فردا مامانت میخواد تو زندگیت هم تصمیم بگیره فلان کارو بکنید فلان کارو نکنید من دوست ندارم. 

2706