2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
واسه چشم چی نمیشناسید

یکی رو میشناسم بخاطر چشم دیگه تمدید نکردن بدون گواهینامه میروند الانم فروخته ماشین نداره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

یکی که سرباز فراریه میشناسم.همیشه هم تو جاده است .بیشتر گواهی نامه داداشش همراهشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

بچه ها خواستگارم همه چیزش خیلی خوبه فقط همین مسئله رو داره

اونم بهم گفت برای تو ماشین میگیرم به نظرتون چقدر مهمه

جدایی از این مسئله ادمیه که میشه واسه زندگی روش حساب کرد

مگر مشکلش چیه؟

هیچی چشمش ضعیفه البته زندگی عادیش رو راحت میکنه همیشه هم با موتور میره اینور انور 

منتها استانطاری که واسه گواهینامه میخواد رو نداره تنبلی چشم داشته که چون دیر تشخیص دادن مسئله شده الان

بچه ها خواستگارم همه چیزش خیلی خوبه فقط همین مسئله رو داره اونم بهم گفت برای تو ماشین میگیرم به نظر ...

اگر واقعا تحقیق کردید و وقت کافی گذاشتی برای شناختش و مشکلش فقط همینه

که بنظرم قبول کن

هیچکس کامل نیست و همه ی ما آدمها هرکدوم یک نقطه ضعفهایی داریم

2706