2737
2739
عنوان

مشهدیا

90 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من خالم مشهد زندگی میکه کرایه نشینن حالا صابخونشون اومده در خونشون چند روز پیش که فقط چند روز مهلت دارین پاشین از اینجا کرایه خونشو میخواد زیاد کنه خالمم فقط ی حقوق بازنشتگی داره با سه تا بچه ده تومن بیشتر نداره برا پول پیش خونه زنگ زده به مامانم گریه زاری که هرچقد میگردم خونه با این پول گیرم نمیاد زیرپاهام تاول زده از بس گشتم ماهم بیشتر از دوتومن نمیتونیم کمکش کنیم حالا من میگم اگه مشهد کسی هست جایی با کرایه خونه ارزون پول پیش کم سراغ داره بگین ثواب داره مشکل کسی حل بشه

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سراغ ندارم اما به خاله ات بگو بره سمت قاسم آباد یا خیام قسمت ابوطالب واینا

تو خود مشهده یا دوره از شهر؟

ان شاالله زودی مشکلشون حل بشه.متاسفانه اجاره ها خیلی گرون شده فکر کنم تو گلبهار بتونن با این مبلغ ی ...

مرسی بهش بگم ببینه اون سمتا هست ممنونم 

2738
گلبهار ازمشهد دوره بدرد نمیخوره بگین بیا  محله های پایین تر پیدامیکنه

مثل کجا اخه من مشهد بلد نیستم میشه اسم چندتا محله که باشه بگین

اینجا خیلی گرون شده بگو اگهی بزنه تو دیوار من خودم ۳۰ م میشینم سمت پایین شهر البته خونه مادرشوهرم ابوطالبه من جدا شدم ک بااونا زندگی نکنم

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
یعنی با این پول پیش جور میشه کرایه تا هفتصد میتونه بده

عزیزم من دقیق نمیدونم ولی فک کنم که جور بشه ولی خب ساختمونش احتمالا آسانسوروپارکینگ نداشته باشه

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
مثل کجا اخه من مشهد بلد نیستم میشه اسم چندتا محله که باشه بگین

دریا خیابون وحید 

طبرسی 

عبدالمطلب

قاسم اباد

خواهش میکنم برای اینکه یه خونه جایی ک مد نظرمه بخرم یه صلوات مهمونم کن خواهش میکنم اگه صلواتو برام فرستادی از ته دل باشه ممنونم عزیزانم❤️
2706