2733
2739

سلام دوستان گلم 

دو سال پیش شوهرم تی اسفنجیمو برد خونه مادرش برای تمییز کاری بعد تعمییرات خونش 

بعد از اون روز دیگه من تی رو ندیدم 

چند بار هم به شوهرم گفتم گم شده و مگه میشه این وسیله از خونه در بیاد 

اون زمان تو ساختمان مادر شوهرمم بودیم 

حالا دیشب شوهرم میگه تی خونه مامانشه!!!

منو میگی هنگ کردم اصلا 

تو این دو سال اصلا نگفت که تی تون خونه منه

من یه وسیله از کسی خونم باشه سریع بهش میگم و میدمش 

حالا من حواسم نبوده ...اونم نباید به روی خودش بیاره!

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیال بابا

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
یه تی این همه ارزش داره...بیخیال بابا

اصلا اون تی برام مهم نیست 

حرکتش برام خیلی جالبه 

حالا من دو تا بچه دارم و حواس ندارم ...اون که ماشالا ۶ دونگ حواسش جمع همه چیزه

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2738

یعنی خدایی خودت روت میشه بری بگی دوسال پیش تی منو بردی چرا ندادی😐😐😐

زشته بابا بیخیال

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706