2733
2739
عنوان

واقعا برام سواال شده جوابم را بدید

150 بازدید | 13 پست

داشتم تو پربازدیدها میچرخدیدم که تایپیک عایش همون بلوچ را دیدم واقعا یعنی سنی ها حضرت علی ومادرحضرت زهرا را قبول ندارن یا دارن من نفهمیدم؟؟؟؟

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
نه اتفاقاً قبول دارن و خيلي هم براشون احترام قايل هستن حتي بيشتر از ما

پس فرقشون با ما چیه  شیعه علی نیستن پس چجوری قبول دارن

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه میشه نداشته باشن...

دوسشون دارن ....بعضی هاشون اسم بچه هاشون حسن و حسینه...

فقط امام علی(ع) رو به عنوان خلیفه چهارم می دونن..شهادت حضرت زهرا(س) رو نمی پذیرند و یکسری اختلافات عقیدتی سیاسی فقهی

امروز از دیروز به مرگ نزدیک تریم به خدا چطور . . . ؟
کی گفته قبول ندارن اتفاقا کل اماما واسه ما قابل احتراما و توهین بهشون و کفر میدونیم

دوستان لطفا بحث نکنید بزارید تایپیک پیش بره من فقط سوال کردم 

2738
من با یه سنی صحبت میکردم، میگفت فلانی سیده که پس حتما آدم خوبیه 😐 اصلا کار به بقیه اش نداشت! اسم دخ ...

چه جالب

زمان دانشگاه یکی از دوستام اهل تسنن بود از ماکه شیعه بودیم‌ معتقدتر بود

بله اونام بعضیاشون مثل بعضی از ما شیعه ها به چیزایی که از دین می دونن معتقدن و واقعا عمل می کند بهش... نه تا یه فرهنگ غرب و شرق مثل نسیم می وزه بدوون اونوری شن... و بعد دم از تمدن چندهزارساله بزنن.. متاسفانه تناقضات زیادی تو این تمدن آرمانی های غرب و شرق گرا وجود داره...

امروز از دیروز به مرگ نزدیک تریم به خدا چطور . . . ؟