2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان از جهل ديگه چي بگم  شما ها باعث وهن دين ميشيد

از حضرت صادق علیه السلام روایت شده که: « اگر چهار ماه از بارداری زنی بگذرد او را به سمت قبله کن و آیه الکرسی بخوان و دست بر پهلوی او بزن و بگو: اَللهمَّ اِنّی قَد سَمَّیته مُحمدا ، یعنی : خدایا من او را محمد نام کردم ؛ اگر چنین کند خدا آن فرزند را پسر می گرداند . پس اگر اسم او را محمد گذاشت مبارک باشد و اگر نامش را محمد نگذارد اگر خدا خواهد از او بگیرد و اگر خواهد به او ببخشد». مطمئن باشید که خداوند دانا و شنواست و به هر کاری قادر است.

2731
از حضرت صادق علیه السلام روایت شده که: « اگر چهار ماه از بارداری زنی بگذرد او را به سمت قبله کن و آی ...

فقط ديوار مامان من كوتاه بود طفلك اونقدر همه بهش طعنه ميزدن فقط خدا با مامان من لج بوده 

خداهرچی بخواد همون میشه من سونو سیزده هفتمو رفتم گف پسره اینقد همه ذوق کردن خودمم باایتکه دختردوستم ولی خوشحال شدم چرا چون ما چهارتا خواهریم عمه زن عموم کلی ب مامانم تیکه اندختن ک تو دختر اوردی دختراتم بچه هاشون همش دختر میشه مامانم اینا و خودم خوشحال شدیم ک زن عموم و عمم دیگه نمیتونن چیزی بگن ولی تو هفته 18رفتم سونو گف دختره ب مامانم گفتم و اصلا خوشحال نشد منم بد خورد تو ذوقم ک باز باید حرف بشنویم ولی الان خیلی خوشحالم ک بچم دختره و تا چندهفته دیگه ام ب دنیا میاد حتی بعضی وقتا میگم اگه پسر میشد و من اونهمه خوشحال میشدم ولی وقتی ب دنیا میومد زبونم لال ی مشکلی داشت خوب میشد؟ پس به همونی ک خدا میده راضی ام و شاکر

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2740
پس ب پسرتم بگو این احادیث رو نخونه و ترویج نده چون مایه وهن دین میشه!!!

نه اون كلا تا منبع حديث و صحيح السند بودنش براش قطعي نشه ابدا ترويج نميده و جداي از اون چون از يه خانواده تحصيلكرده وارد طلبگي و حوزه شده خيلي بهتر ميتونه با اساتيدش ارتباط برقرار كنه توي اين موارد چون ما همه پزشكيم 

مامان من سر ٥تامون خوند جواب نگرفت هر ٥تامون دختريم 

خب به اعتقاد خیلی بستگی داره منم خالم سره بچه دومیش خوند بازم بچش دختر شد 

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
من و ٤تا دختر ديگه مامانم هم نخونديم الان همه مون پسر داريم و تو حسرت دختريم   دعا جاي خو ...

اره عزیزم این دعا به پسر شدن کمک میکنه اما بازم تهش هرچی خدا بخاد همون میشه

میدونی چیه؟مرداقبل ازازدواج خودشونوشاهزاده سواربراسب سفید رویاها  نشون میدن،اما بعدازازدواج و مخصوصا بعدازبچه تبدیل میشن به شوالیه سواربراسب سیاه کابوس ها   میدونم که موافق حرفمیدچون حقیقته😌 امابازمنمیشه دوستشون نداشت     برای سلامتی خودم و عزیزانم یه صلوات  
خداهرچی بخواد همون میشه من سونو سیزده هفتمو رفتم گف پسره اینقد همه ذوق کردن خودمم باایتکه دختردوستم ...

عزيزم 😍منم شوهرم كه نزديكترين آدمه بهم گفت كسي كه مامانش دختر زاس خودشم همونجوره ،مامان من طفلي از شكم سوم همه جور دعا رو امتحان كرد تمام كتابهاي حديث و ميوه بهشتي و فلان و بهمان رو حرف به حرف اجرا كرد بعد باردار شد ،دختر شد ،دوباره بعدي همونجور تا ما ٥تا دختر شديم 

ولي الان ما هممون دلمون دختر ميخواد ولي نميشه و فقط پسر داريم 

باز خواهر من رفته بودن دکتر.دکتر بهش گفته بود شوهرت مشکل داره . اگه بچه اولتون دختر باشه بقیه بچه هاتون هم پختره اگه پسر بود بقیه هم پسره. بچه اولش دختر بود اما بعد از اون دو تا پسر آورد. من سر پسر دومش خونشون بودم .نصف شب رفتم از اتاق بیرون که برم سرویس دیدم خودشو شوهرش رو ب قبله ایستادن شوهرش دستشو گذاشت ب پهلوش .من ب روش نیاوردم چون خیلی سیاست داشت کارایی که میکرد رو ب کسی نمیگفت. ولی همه تعجب کردن که خدا بهش دو تا پسر داده

بايد هر كاري ميخواين بكنيد از دعا و تغذيه قبل بارداري باشه بعدش بسپريد به خدا و فقط ازش بچه سالم و صالح بخوايد 

هميشه تو قنوت بخونيد رب هب لي من لدنك ذريه طيبه ،انك انت السميع الدعاء

من اين دعا رو هميشه ميخوندم با اينكه خودمون خيلي معمولي هستيم پسرم خيلي مقيد و صالحه كه از لطف خدا بوده اميدوارم كه عاقبت به خير بشه

2706