2737
2739
دعوت دوستیمو قبول کن میخوام گمت نکنم بعدا بیام تاپیکاتو بخونم به نظرم جالب بود

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2136376&slug=پسردار-شدن&postId=96974713 

لينك تاپيكم عزيزم

خواستي سيو كنش

بعدا بخوني

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمه ام،وقتی باردارشدی باید هرروز موقع نمازصبح روی انارآیت الکرسی بخونی وبخوری اگه انارنداری روی آب بخون ولی حتما اسمش باید محمد بزاری.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2728
برو تاپيك پسر دار شدن منو بخون تو همين سايت خيلي ها ازش نتيجه گرفتن تو خانواده مام همه نتيجه گرفتن ...

من باردارما قبل از بارداریه؟

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
بله خیلی هارو دیدم ک واقعا بچه شون پسر شد واسمش رو محمد گذاشتن.منم خوندم برای این بچه م.ولی سونو ک ر ...

هفته ی چند سونو احتمال داد به منم احتمال داده

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤
2738
میشه بگه ماهه چند خوندی و چجوری؟

بخواي بايد قبل باردار شدن بخوني ،ديگه باردار كه شدي عوض نميشه ،دعا هم نكن خداي نكرده به زور كه نميشه جنسيت رو تغيير داد ،اينهمه ميشنويم ترنس زياد شده مال همين كاراي زوركيه 

2706