2733
2739
خانمه یکی از اشناهامون تا پیشش میشینی از خوشبختیش میگه تو اینستا قربون صدقه شوهرش میره حالا شوهره ه ...

قطعا خودشو زده به نفهمی شاید دوست نداره زندگیش بهم بخوره سرپوش میزاره 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

منم دوست ندارم این حرفو باور کنم.ولی یه چیزایی دیدم که باورم شد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم توجیه! شما اگه واسه همسرت کم بذاری این حقو بهش میدی؟!

توجیه نیست حقیقته..من مشاور هستم هرچی مرد خیانت کاردیدم بخاطر کمبوداش رفته...

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2728

مشاور هستین ؟؟

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

باشه حقیقته  

جواب سوال منو ندادی!

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
یعنی اگه مَرد هم چاق باشه یا بوی گند بده چون رفته سرکار یا زیادی مهربون نباشه زن باید خیانت کنه هه ...

الان جامعمون جوری شده خیلی از زن هام خیانت میکنن..بخاطر کمبود محبت...

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2738

کسایی رو میشناسم و از نزدیک در جریان زندگیشونم نه تنها مرد کمبودی نداشته بلکه خوشی زده زیر دلش و خیانت کرده

روانشناسها هم بعضی وقتا کم میارن که چجوری خیانت و توجیه کنن 

چطوری انقدر مطمعن میگین به خاطره کمبوده

بعضیا مثل پول خرد هستن پرسرو صدا، اما بی ارزش😏
وا..اصلاااا..همهی مردا ک خیانت کار نیستن..اصولا مردایی میرن سراغ خیانت ک زنشون ی چیز واسشون کم میزار ...

ووااااي رو مخ ترين جوابيه كه خانوما تو خيانته شوهر درجا ميگن،كه حتما خانومش كم گذاشته واسش

من الان شوهرم از لحاظ جنسي اصلا نميتونه منو تامين كنه

من برم بهش خيانت كنم؟مگه حيوانم؟

دارم زندگيمو ميكنم،سراغ شوهر دوم و شوگر ددي و دوس پسر و عمو هم نرفتم😑

حيوان از انسان با شرف تره تو اين موارد

مگه مرد حيوانه كه نتونه خودشو كنترل كنه!؟؟؟

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

نخیر فرمایش شما درست نیست طرف تنوع طلبه  که میره دنبال این کار چه زن چه مرد

من هرکیث دیدم خیانت کرده..با زنش چاق بوده یا زنش بهش محل نمیزاشته یا تو س.ک.س خوب نبوده..طلاقم بخاطر ...

از بس بی شعور یوده خب

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

خیلیا تنوع طلبن 

مریضن و غیر قابل اعتماد و جالبه اون کسی که خیانت میبینه محکومم میشه به اینکه کم گزاشته

عجب دنیایه پستیه

بعضیا مثل پول خرد هستن پرسرو صدا، اما بی ارزش😏
2706