2737
2734

دوستان به یکی از دوستام پیام دادم تو تل گرام بعد سین زده جواب نداده ...

حالا نمیدونم به نطرتون  بدش میاد من بهش پیم میدم یا نه ؟...

آخه من از اون آدما هستم پیام کسی رو زمانی سین میزنم که موقعیتش باشه وهمون موقع بتونم جوابشو بدم که از دستم دلخور نشه 

الان شاید بگین چیز مهمی نیست اما من آدم حساسیم رو این موضوع ...😥☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار جالبی نیست

مثل اینکه به یه نفر سلام بدی روشو برگردونه

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

به نظرم نهایت بی‌فرهنگیه 

هرچقدرم بدش میاد میتونه دوستی رو خاتمه بده نه اینکه با رفتارش سطح پایین بودن و بی‌فرهنگیشو نشون بده 

شما هم مطلقا دیگه پی‌ویش نرو تا خودش پیام بده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

نه بابا ،بستگی به پیامش داره

برخی پیام ها رو باید فکر کرد و جواب داد،یا اصلا جواب نداد.

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

خب بعد ازچندبار که دیدی جواب نداد دیگه بهش پیام نده

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

منم خیلی حساسم ، به یکی از بچه های دانشگاه پیام دادم مرسی که اونروز پول ناهار رو حساب کردی زحمت کشیدی ( سعی کردم خیلی محترمانه بگم ) دو روزه نه تنها جواب نداده حتی سین هم نکرده به نظرم بعضی ها خیلی عقده دارن ممکن هم هست یادشون رفته پیام رفته اون آخر اما احتمالش خیلی کمه یا اینکه وی پی ::: انشون کار نکنه که بازم اینو بعید میدونم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

بعضیا کلا دیر جواب میدن

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بارها پیش اومده پیامی رو باز کردم ولی نتونستم ج بدم. مثلا دخترم گوشیمو گرفته یا گریه کرده یا مثلا در حال بیرون رفتن بودم.‌بعدش ج دادم. فک نمیکنم بی احترامی باشه. زیادی حساسی

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
2706