2737
2739
عنوان

خانوم گلای وارد به تعیین جنسیت!!!!!

255 بازدید | 61 پست

بیاین بگین از کجا تشخیص میدین بچه دختره یا پسر از روی ویار و‌اینا 

من حامله نیستم ولی خیلی دوست دارم بدونم اینارو

مثلا شمیدم اگ شکم بزرگگ و تند تیز باشه پسره

ولی اگه شکم کوچیک باشه دختره 

یا مثلا ویار گوشت پسره و ویار مرغ دختر....

بیاین جمع شیم دربارش  حرف بزنیم

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤

والا من ۱۵ هفته و ۳ روزمه رفتم سونو جنسیتو ۱۰۰٪ بهم‌گفته ، دختر خاله هام می گن نه اشتباههه😕😕😕 علائمو ولش کن دیگه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

فک کنم ویار خیلی دقیق نباشه ولی جالبه ک مامان بزرگا از همون هفته۴بارداری حتی بعضی وقتا قبل از اینکه طرف خودش بدونه بارداره از راه رفتن و از روی چشم فک کنم،جنسیت رو میگن 

👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من ۱۵ هفته و ۳ روزمه رفتم سونو جنسیتو ۱۰۰٪ بهم‌گفته ، دختر خاله هام می گن نه اشتباههه😕😕😕 علا ...

دخترخالهات حسودن حتما دوس داشتن جنسیت نی نیت همون باشه ک اونا دوس دارن

👪
2728

من علایم پسرارودارم ولی دختره,,,,ازمرغ متنفرم شکمم پهن شده خوشگل شدم,,,دیگهههههههه,,,,ازهمه چی خوشم میادبجزمرغ وزیتون حالت تهوع اصلانداشتم بارداری خوبی رودارم سپری میکنم نوک سینه هامم داره روزبه روزسیاه ترمیشه

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

نه من بارداری اولم بچه م دختر بود شکمم کوچیک و جمع وجوربودخیلی سبک بودم همه چی میخوردم تا ماه اخرم سبک سبک بودم.جفتمم قدامی بود خیلی دیر متوجه تکوناش شدم.ولی الان بارداری دوممه ماه پنجم وزنم زیاد شده با سن و سینه و شکمم بزرگ شده

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
دخترخالهات حسودن حتما دوس داشتن جنسیت نی نیت همون باشه ک اونا دوس دارن

بخدا کاملا به شک افتادم دلم یه جوری شده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

اگه جوش شیرین بریزی تو ادرار بجوشه دختره اگه جوش شیرین نجوشه پسره امتحان شده درسته یا اگه حلقه نامزدی تو به نخ ببندی به شکم بزنی اگه دایره بچرخه دختر اگه ضربدری حرکت کنه پسره 

2738
بخدا کاملا به شک افتادم دلم یه جوری شده

نه دختره بچت وقتی دختر صد در صد گفته اونا ک دکتر نیستن

یه سونو آنومالی برو خیال خودتو راحت کن

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
والا من ۱۵ هفته و ۳ روزمه رفتم سونو جنسیتو ۱۰۰٪ بهم‌گفته ، دختر خاله هام می گن نه اشتباههه😕😕😕 علا ...

منم علایمم پسره

سونو گفته دختر ولی بقیه باور ندارن

چی بگم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
اگه جوش شیرین بریزی تو ادرار بجوشه دختره اگه جوش شیرین نجوشه پسره امتحان شده درسته یا اگه حلقه نامزد ...

اتفاقا سایتای اروپایی برعکس نوشتن 

منم امتحان کردم و کاملا جوشید بچمم پسره

2706