2733
2734
عنوان

شمالی ها لطفا بیاین

126 بازدید | 17 پست

دوستان قراره برای اولین بار اخر هفته بریم شمال با همسرم...کدوم استان و شهر آب و هواش تو مرداد خنک تره؟ممنون میشم اسم شهر و جاهای دیدنیشو بگین

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤

فکر کنم کلاردشت خنک باشه.من شمالی نیستم البته.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شمال همه جاش شرجیه اما من عاشق رامسر و نمک ابرود و یه دریاییم اون طرفا داره عالی یع طرف دریاس یه طرف جنگل خ خوبه متل قو هم هست 

و اگه جای خنک میخواینم پارک جنگلی جوارم خوبه

یا فیلبندم که عالییییه 

2731

ما گیلانیم الانم داره بارون میاد.

من چون شرق گیلان هستم این شهرها رو معرفی میکنم

لاهیجان عروس شهرهای ایران

دیلمان منطقه کوهستانی که شب ها حتما باید با بخاری بخوابید حتی در تابستان

لنگرود

رودسر

املش

کلاچای

که چهار تا شهر آخری که گفتم سواحل بسیار زیبایی داره

ولی در کل شمال چون شرجیه و رطوبت بالاست اگه هوا گرم باشه اذیت میشین بهترین فصل برای گیلان بهار و شهریور تا آبان هستش

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2738
ممنونم دوستان طرفای تالش چی؟اب و هوا اونجا چطوره

عالیهههخ

خیلی خوبه.اونجا یه سری کلبه هم هست تو جنگل که اماده کردن برای اسکان.هم خنکه و حتی شب هاش سرده کلی هم طبیعت زیبا داره.سورتمه سواریش هم بینظیره

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
عالیهههخ خیلی خوبه.اونجا یه سری کلبه هم هست تو جنگل که اماده کردن برای اسکان.هم خنکه و حتی شب هاش س ...

مرررسی نرفتم تا حالا ولی یه حسی بهم گفت اونجا خوبه

شنممام که گفتی مطمئن شدم

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ خیر ببینی الهی❤
مرررسی نرفتم تا حالا ولی یه حسی بهم گفت اونجا خوبه شنممام که گفتی مطمئن شدم

داری میای برو دیلمان

خنکه

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
داری میای برو دیلمان خنکه

شما هم گیلانی هستی؟؟ما زیاد میریم اونجا خالم ویلا داره عالیه

2706