2737
2739
عنوان

کیا مث من و پسرم مدام خونه تنهان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 53 پست

با اسباب بازی سرشو گرم کن تو خونه.زمانی ک باباش هس سه تایی برین پارک ک بتونه اون مواظب بچه باشه. درمورد ارتباط با بچه دوم. گهگاه ن زیاد درموردش با پسرت حرف بزن. بذار احساس علاقه پیداکنه. از الان بهش بگو اگ باهاش حرف بزنی صداتو میشنوه مثلا  بگو بیاد کنارشکمت با اون حرف بزنه. وقتیم دنیا اومد ب هردوتا توجه کن مواظب باش ب پسرت کم توجه نشی. تا حسادت نکنه. همش از پسرت  تعریف کن. مراقبت و محبت ب خواهرشو یادش بده. اینجوری بینشون صمیمیت ایجاد میکنی.نذار حس کنه دخترت ک اومد محبت یا توجهتون ب اون کم شده.ریشه حسادتها اینجا شکل میگیره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بچه تر از این حرفاس بهش میگم نی نی دارم میارم برات فقط میخنده 

ای جااانم آره کوچیکه ولی بهترین کار رو کردی ..از الان همبازی براش آوردی ..برای خودت سخته ولی باهم بازی میکنن حالا شاید بعد از پنج شش سال یکمی دختر پسر بودنشون بازیهاشون رو متفاوت کنه ..عزیزم تابستون همه مامانا مجبورند خونه بمونن نه شما بلکه ما هم که باردار نیستیم هرجا ببریم بچه خودش از گرما کلافه میشه ..مگر این کلاس های مادر و کودک یا جاهای بازی سر بسته 

2731

منکه بچه اولمو باردارم از وقتی عروسی گرفتیم تا وقتی باردار شدم ۶سال طول کشید کل این شیش سالو تنها بودم همش غر میزدم ک من دق کردم اینجا. خونه مامانم اینام دور بود ازخونمن. اونا ی شهر دیگن ک چسبیده ب شهر ما ولی خب فاصله داره.اینقد گفتم تنهام تنهام الانم ک بارار شدم اومدیم اینجا دور و برم شلوغه اعصابم بهم ریخته ب شوهرم میگم برگردیم شهر خودمون من دلم تنهایی میخاد اینقد ک تو ای چندسال تنها بودم شلوغی اذیتم میکنه دلم میخاد کسی کاری ب کارم نداشته باشه تنها باشم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
اره خیلی زود شانسه ویرم بود دیگه بهش قول دادم تابستون ببرمش پارک هر روز ک باردار شدم خوشمم نمیا بیرو ...

اخه تاب سر سره ها تو این گرمای هوا میشه فلز داغ، بدتر بچه کلافه میشه تو این هوا،، الا غروب و شب، که خب تنهایی خطرناکه

2740
اخه خودش دیر میاد ی وقتایی حوصله هم نداره دیشب سر بچه م داد میزنه میگ هیس هیچی نگو بیا برش دار حوصله ...

ای بابا. شوهر منم خیلی خسته میشه سر کار ولی خودش میدونه اگه ما رو نبره بیرون هی غر میزنم مجبوره ببره. اگه نبره پیله میکنم که بذاره خودم بچه رو ببرم بیرون، اونم چون دوس نداره تنها برم میگه نه، خودم میبرم

کج کلاه خان یارمه
شب هوا بهتره ببرش کدوم شهری که میگی گرم

شب شوهرم میاد خسته و کوفته نمیشه ک بریم بیرون اونم تو کل شبانه روز ۳ساعت کنارمونه و هم باید استراحت کنه نمیشه ک بریم بیرون اونم گناه داره 

شب شوهرم میاد خسته و کوفته نمیشه ک بریم بیرون اونم تو کل شبانه روز ۳ساعت کنارمونه و هم باید استراحت ...

خوب بچه هم گناه داره اونم مبخواد براش وقت بزارین بچت هم بدنیا بیاد مشغول کارای دیگه میشی

تیکر تولدمه😍😍