2733
2734
عنوان

کیا مث من و پسرم مدام خونه تنهان؟؟

534 بازدید | 53 پست

من باردارم ماه ۷ ام پسرم ۱سال و ۸ماهشه عاشق بازی با بچه هاس بوه ای میبینه تند میره پیشش دوس دارع بازی کنه باهاش ولی چون من باردارم برام سخته ببرمش پارک چون ماسالا هم شیطونه و هم گرما منو اذیت میکنه نمیدونم چکار کنم این تابستون بهش خوش بگذره!

بنظرتون دخترم به دنیا بیاد ارتباط خوبی با خواهرش داره ؟؟میترسم شاید دختره باهلش بازی نکنه ؟چکار کنم براش خیلی ناراحتم واسش همش ته خونس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال من همیشه بهونه میگیره از کنارمم جم نمیخوره پارک هم سوار تاب میشه پیاده نمیشه کفر همرو در میاره 23 ماهشه

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

منم

پسرم ۹سالشه

هیچکسرو ندارمممم کاش خانواده شوهرمم نبودن چون بدتر اذیت میکنن!! یعنی کشتنم

فقط شبا با شوهرم بعضی وقتا میریم بیرون

و 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2738

از الان بگو خواهرت بیاد باهاش بازی کنی میخوایم یه خواهر بیاریم شما مواظبش باشی همش جوری بگو که حامی خواهرشه و خواهرشم میارید بخاطر اینکه پسرتون تنها نباشه 

تنها پیشرفتی که در سال 97 داشتم اینه که یکسال به عمرم اضافه شده !برنامم برای سال 98 هم همینه😅😅😅

منو دخترمم خونه تنهاییم گاهی وقتا میریم بیرون بعضی وقتام شوهرم زود بیاد میریم پارکی جایی...

اگه میبینی نمیتونی ببریش بیرون با همون اسباب بازیای خودش سرگرمش کن تاب ببند براش بزار بازی کنه 

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...
2706