2733
2739
عنوان

خانومای باردار بیاین لطفا 😏😏😏

110 بازدید | 12 پست

توی سونو گرافی  دوران بارداری تا حالا شده درد داشته باشین ؟  طوری که نفستون نیاد ؟  من سونو غربالگریم خانمه همچین دستگاه رو رو شکمم فشار میداد که از درد نفسم در نمیومد و اشک میریختم . بهشم گفتم گفت من چیکار کنم بچه رو نمیتونم ببینم خب . بعدشم تا شب شکم درد داشتم و فرداش افتادم به خونریزی و لکه بینی و ۱۰ روز شیاف استفاده کردم . میخام بدونم همچین چیزی طبیعی هست تو سونودگرافی؟ دکترشم معروفه تو شهرمون . امروز به دکتر زنانم بگم که همچین چیزی پیش اومد برام ؟  چون مسافرت بود تا حالا

اره به دکترت بگو حتما

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

حتما ب دکترت بگو

نه طبیعی نیست ک انقدر فشار بده تا درد و خونریزی بیفتی 

الان قطع شده خونریزیت دگ خطری نداره استرس نداشته باش ولی دفه بعدی نذار این کارو بکنه باهات 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من واسم اکو قلب نوشت که مثل سونو هست دکتره هی شکممو فشار میداد خیلی درد داشت بهش گفتم اونم گفت شکمت خیلی سفته خودتو شل کن گفتم من سفت نکردم همین مدلیه گفت پس چاره ای نیس تحمل کن ولی قشنگ اشک از گوشه چشمم میومد

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗

ب دکترت بگو ولی من خودم تو غربالگری میخواست جنسیت و بگه بچه خودش و جمع کرده بود محکم میزد ب شکمم ک معلوم بشه من زیر دلم درد گرفت ولی لکه بینی نداشتم

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

بله برای من خیلی خیلی محکم فشار میداد

و بچمم خواب بود کوبید محکم روی دلم 

دردش همون موقع بود 

احتمالا برای شما از اون ژلا کم زده که دردش انقدر موندگار شده

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

تو ۳۳ هفته سونو بیوفیزیکال بیمارستان بستری بودم یه رزیدنت اومده بود انجام میداد خیلی فشار اورد ب شکمم 

هفته پیش یه جای معتبر رفتم بیوفیزیکال اصلا فشاری حس نکردم از نابلدیه خودشونه میندازن گردن بچه 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2740
من واسم اکو قلب نوشت که مثل سونو هست دکتره هی شکممو فشار میداد خیلی درد داشت بهش گفتم اونم گفت شکمت ...

اره به منم میگفت خودتو سفت میکنی ولی من اصلا سفت نمیکردم . سونوم دقیقا یک ساعت طول کشید . مررردم از درد

اره به منم میگفت خودتو سفت میکنی ولی من اصلا سفت نمیکردم . سونوم دقیقا یک ساعت طول کشید . مررردم از ...

اره به منم اینجور گفت به خاطر سفتی شکمت دردت گرفته ولی لکه بینیت طبیعی نیست به دکترا بگو

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
بله برای من خیلی خیلی محکم فشار میداد و بچمم خواب بود کوبید محکم روی دلم  دردش همون موقع بود ...

نه برای من چند بار ژل زد بچه هم بیدار بود. ولی چند باری با دستگاه زد رو شکمم ولی دردی که این داشت با دردی که فشار میداد رو شکمم هییییییییچ بود