2733
2734
عنوان

بچه ها این خوشگله؟+عکس

352 بازدید | 28 پست

این طرح گارد تبلتم باشه؟؟

برچسب ترانسفر

بچسبونم پشت گاردم؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

اگه میخواین بدونین برچسب ترانسفر چیه سرچ کنین تو نت

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میدونم چیه .. قشنگه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2738

نه خوشگل نیست

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

قشنگه ولي چون خيلي زياد شده اين طرح . براي جلد دفتر يادداشت و نقاشي و  نت ها و ....

ترجيحم يه طرح ساده و يا تك رنگه ، حالا هر جور شما خودت مي پسندي عزيز

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2706