2733
2734
عنوان

خانمای شناگر بیان

658 بازدید | 12 پست

بچه هاااا چقدر دوچرخه سخته چجوری یادش بگیرم

😞 دوره مقدماتی رو تموم کردم فقط تو دوچرخه یک کم مشکل دارم به نظرتون تکمیلی رو برم؟ادامه بدم یاد میگیرم؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
خیلی لاغری

لاغرم ولی نه خیلی 

چطور؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوچرخه کلا جزو شناها نیس گلم. فقط برو عمیق تمرین کن خودبخود یاد میگیری... دوچرخه برای کسیه که شناش خوب نیس یموقع توعمیق خسته شد بتونه خودشو نگه داره همین. برای دوچرخم پاهاتو به پهلو و پایین بزن...ولی شناتو ادامه بده هنوز شنا بلد نیستیا همینام زود یادت میره اگه تمرین زیاد نکنی.

2728

اره حتما برو که بیشتر تمرین کنی !!باید ریلکس باشی و نفس بکشی اگه نفس نکشی میری زیر اب 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

مرسی بچه ها پس ادامه میدم 

اخه خیلی شنا دوس دارم فقط دوچرخه اعتماد به نفسمو گرفته

لاغرم ولی نه خیلی  چطور؟

من سر دوچرخه خیلی اذیت شدم ولی دیگه راه افتادم علتشم این بود که لاغرم بدن آدمای لاغر خشگه امادقت کنی ثپلا راحت دوچرخه یاد میگیرن ولی به جاش من تو موارد دیگه عالی بودم صبور باش 

2738
لاغرم ولی نه خیلی  چطور؟

بشین رو صندلی تو خونه و انگار که داری رکاب میزنی یه پاتو صاف کن یه پاتو نود درجه بعد ب نوبت پاتو عوض کن. یکی صاف یکی نود درجه. همزمان با پشت انگشتای دستت یه قلب بزرگ بکش 

من سالهاست شنا میکنم شنام هم خوبه اما خیلی از پادوچرخه تو عمیق استفاده نمیکنم چی بشه در حد ۳۰ ثانیه ...

اخه میترسم وسط استخر خسته بشم مجبور شم دوچرخه برم نتونم غرق بشم😀

واسم جالبه ما خیلی واسه دوچرخه زدن دست وپا میزنیم تلاش میکنیم ولی مربیمون راحت رو اب میمونه انگار اصلا دوچرخه نمیزنه 

قلق خاصی داره؟

اخه میترسم وسط استخر خسته بشم مجبور شم دوچرخه برم نتونم غرق بشم😀 واسم جالبه ما خیلی واسه دوچرخه زد ...

وقتی شنا خوب یاد بگیری اصلا نیازی به پادوچرخه نیست کلا به نظر من شنا خیلی راحت تر و کاربردی تر از پادوچرخه است بعد وسط استخر اگه از شنا خسته شی که پادوچرخه هم نمیتونی بزنی باید بخوابی روی آب تا خستگیت دربره 

من اوایل برای اینکه شنا خوب یاد بگیرم همش میرفتم سانس تفریحی تو قسمت عمیق میرفتم اما نزدیک به دیواره ها شنا میکردم خسته که میشدم وسط راه یا نفس کم میاوردم دیواره رو میگرفتم تا یواش یواش شنام خوب شد اعتماد به نفسم هم رفت بالا دیگه میومدم وسط عمیق شنا میکردم بعد من خودم جایی بخوام رو آب وایسام اصلا پادوچرخه نمیرم سگی میرم اون خیلی راحت تر خیلی هم انزژی نمیگیره ولی اون رو اول باید شنا یاد بگیری تا یتونی بری