2733
2734
عنوان

خانمایی که رفتین لیزر ، میشه خواهش کنم یه لحظه بیاید 😉

| مشاهده متن کامل بحث + 2182 بازدید | 67 پست
نمیدونم اسپری رو  ولی لیدوکایینم خوبه  اره بهت میده من یادم رفته شستم یا نه😐😐

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی 

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای میخواستم برم انقدر گفتید درد داره نظرم عوض شد

من که انگار زایمان کردم ، ولی بچه ها میگن پماد بزنی درد نداره ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728
بچه ها کسی تو تهران جایی رفته که راضی بوده باشه 

من تهران نیستم ولی عروس خالم تهران لیزر میکنه اپراتوره ، فکر کنم سمت قیطریه اس 

اره دردش بده خدایی هر ج میگم ج بعد میزنم ولی حوصلم نمیاد تنبلیم برش غلبه داره از درد میلرزم زیر دستش ...

عزیزم لااقل بیکینی و زیر بغل و پماد بزن 😂😂😂

یعنی بیکینی رو هم میسوزونه؟😭😭😭

عزیزم لااقل بیکینی و زیر بغل و پماد بزن 😂😂😂 یعنی بیکینی رو هم میسوزونه؟😭😭😭

نمیدونم بیکین رو نمیرم استثناعا بخاطر مساعل مذهبیو اینا ولی ب دستم ک زدم انگشتمو نشستم بعدش سوخت البت اونم۳ روزه خوب شد ....ن زیر بغل دردش زیاد نیست ساق پاهام وحشتناکهههههههه خیلی درد میگیرهههه     

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
نمیدونم بیکین رو نمیرم استثناعا بخاطر مساعل مذهبیو اینا ولی ب دستم ک زدم انگشتمو نشستم بعدش سوخت الب ...

واااای پس دیگه پاهامو نمیرم من 😭😭😭

چه گرفتاری شدیمااااااا .

ولی بعد بیکینی ، دست و زیر بغل و میرم احتمالا ...

باورت میشه از الان به فکر جلسه بعدم که چقدر درد داره 😢😢😢

خداکنه پماده خوب باشه دیگه درد نکشم ...

2740
[QUOTE=97539882]من تهران نیستم ولی عروس خالم تهران لیزر میکنه اپراتوره ، فکر کنم سمت قیطریه اس [کارش ...

من که نرفتم تا حالا پیشش نمیدونم والا ، ولی مشتری زیاد دارن ...

دوستم میشه بگی کجا رفتی اگر تهرانی اسم دستگاه واینکه پوستتون چه رنگیه اگر البته دوسن دارید بگید

تهرانپارسه اسم کلینکشو دقیق نمیدونم چون با دوستم میرم اگ خاستی میپرسم

پوستم سفیده

اسم دستگاهشو نمیدونم 

ولی واقعا راضیم

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
واااای پس دیگه پاهامو نمیرم من 😭😭😭 چه گرفتاری شدیمااااااا . ولی بعد بیکینی ، دست و زیر بغل و می ...

ن دگ ان شاالله درد ندارهههه نگرانش نشو وای ن بابا برو پاهاتم ی نعمتیههه اصن نگم برات من ک ۴ ماهه شیو نکردم بجز برا جلسات اصن صیقلی تازه من بخاطر کیست پرمویی داشتم   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
ن دگ ان شاالله درد ندارهههه نگرانش نشو وای ن بابا برو پاهاتم ی نعمتیههه اصن نگم برات من ک ۴ ماهه شیو ...

ان شاءالله ...

من موهام خیلی ضخیمه واسه این خیلی دردم میاد ، ولی اگه برم حتما پماد و میزنم ، من مث شما تحمل ندارم 😂😂😂

خیلی جون عزیزم ...

آره واقعا تمیزیش نعمته ، تا امروز میگفتم بیکینی هم دیگه نمیرم بیخیال درد داره ، ولی الان دیدم بچه ها میگن پماد بزن پشیمون شدم ، میگم پماد و میزنم میرم لااقل همیشه تمیزه دیگه ...

ولی دیروز که انگار پول و انداختم آشغالی ...

راستی عزیزم شما جلسه ای چند تومن میدید کل بدن ؟ دستگاهتون چیه؟

ان شاءالله ... من موهام خیلی ضخیمه واسه این خیلی دردم میاد ، ولی اگه برم حتما پماد و میزنم ، من مث ...

من دستگاه سایناشور میرم لیزرش الکساندریته جلسه ای۶۰۰ تا ۷۰۰ در میاد حدودا البت تهران و با تخفیف الان ک ی مدت مجبورم اهواز برم با همون دستگاه گرون تر درمیاد تخفیفا ب اندازه تهران خوب نیست 

اره تمیزیش عالیه برید حتما شماممم  

من دستگاه سایناشور میرم لیزرش الکساندریته جلسه ای۶۰۰ تا ۷۰۰ در میاد حدودا البت تهران و با تخفیف الان ...

اینجام که من میرم لیزرش الکساندر ...

بزار اول جلسه بعد بیکینی و برم ببینم بی حسی خوب کار میکنه و درد نمیکشم بعد همه جا رو برم 😂😂😂

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی بهم 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

راستی میگم من خونم به جایی که لیزر میکنم نزدیکه شاید از خونه میرم نهایت ده دیقه بعدش برم زیر دستگاه ، همون ۴۵ دیقه قبل اینکه از خونه برم خوبه پماد بزنم ؟ چون باید از خونه بشورم ، بعد ده دیقه بعدش لیزر و شروع میکنه ، اونجا جای شستن نداره دستشوییشونم خیلی کثیفه ...

میگم یجوری باشه که وسط لیزر بی حسیش نره 😱😱😱

2706