2733
2739
عنوان

خانومهای محجبه

579 بازدید | 51 پست

سلام برام سواله که حجاب خانومهای چادری خارج از کشور چطوریه منظورم سفرهایی که زیارتی نیستن و اینکه نگاه بقیه و افراد اون کشور به حجابشون چطوره؟ممنونم عزیزان

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مهدی ام ولی تا حالا خارج نرفتم ولی کسی ک محجبه است اگه با اعتقاد حجاب انتخاب کرده اگه خارج بره هم پوشیده است حالا شاید اونجا چادر نزنه برا انگشت نما شدن ولی حدود اسلامی رو رعایت میکنه

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

آقا مادرشوهرم رفت دبی با چادر هیچکس حتی برنمیگشت نگاش کنه فک میکنی مثله ایرانه که همه برگردن نگات کنن اونجا تو با هر تیپی که دلت میخواد برو هیچکی بد نگات نمیکنه خیالت راااحت

2738
كشورهاي ديگه دموكراسيه زور و اجبار نيست به عقايد هم احترام ميذارن البته استثنا هم هست

پس اینهمه نگاه بد به مسلمونا دارن چی؟

خوشبختی یعنی یه ممد تو زندگیت داشته باشی🤩🤩🤩(اصن لامصب لذتی که تو ممد گفتن هست تو محمد نیست)

عروس ماچادریه خیلی هم روچادرمقیده سالها برادرم میرفت خارج بدون خانمش

پیارسال رفت مالزی باهمسرش من که ندیدم اما بهم گفتند بامانتوی بلند رفته

من شخصا برم خارج باچادر میرم برامم مهم نیست چطوری نگاهم کنند حجاب من هست و باهاش راحتم

من بدون چادر ناراحتم توخیابون چه داخل چه خارج

یه سرویسکارهم میادتوخونه ام باچادررنگی هستم

ازاول هم چادری بودم هم مانتویی امابزرگترشدم ابهت وامنیت وزیبایی روکه شخصا درچادر دیدم درمانتو‌ندیدم وچادر روبرگزیدم

من خواهرم سفرهای خارجی زیاد میره و چادری هم هست.سفرهای خارجی مانتو کاملا بلند با روسری بلند و پوشیده میره.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من خودم چادریم اما همینجا تو کشور خودمون هم اگه مسافرت با ماشینمون بخوام برم معمولا مانتوهای بلند تا مچ پا میپوشم چون واقعا نمیتونم جمش کنم تو مسافرت اما عذاب وجدان هم میگیرم که این چه مدل حجاب داشتن منه 

الان برام سوال شده مثلا برم اروپا اگه با چادر باشم یه جوری نیست؟ نگاه مردم خیلی سمت من جلب نمیشه؟

من خارج از کشور هم با چادر بودم. اتفاقا دوست داشتم عکس العملشون رو ببینم ولی خیلی عادیه براشون. حالا شاید اولش که وارد مغازه میشی فروشنده با تعجب نگاه کنه که چرا یکی سرتا پا مشکی اومد تو ولی بعدش خیلی خیلی عادی

عزیزم من خارج از ایران زندگی میکنم. خودم اصلا مذهبی نیستم و به حجاب هم اعتقادی ندارم. اما اینجا هرکسی طبق میل و عقیده خودش لباس می پوشه و از نظر فرهنگی مردم به این درک و شعور رسیدن که توی مسایل خصوصی هم دخالتی نکنن. اعتقاد هرکسی برای خودش محترمه تا جاییکه به دیگران آزاری نرسونه.

2706