2737
2734
عنوان

جلوگیری....توروخدا کمکم کنین

725 بازدید | 76 پست

سلام خانوما

من با قرص ال دی جلوگیری میکنم

یک شب قرص یادم رفت بخورم ولی رابطه نداشتم

و فرداش یک قرص خوردم و رابطه بدون جلوگیری داشتم

احتمال بارداری هست؟؟؟؟؟؟؟

خواهشن راهنماییم کنین

یه روزی حال دل منم خوب میشه💔💔💔

وای اخه تا کی باید ما زنها هی ترس تو جونمون بیفته بعد ی رابطه.

باباجون به شوهرت بگو حواسش باشه دیگه یا کا ندوم استفاده کنه.قرص چیه که میخوری

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای اخه تا کی باید ما زنها هی ترس تو جونمون بیفته بعد ی رابطه. باباجون به شوهرت بگو حواسش باشه دیگه ...

اخه با کاندومم احتمالش هس

یه روزی حال دل منم خوب میشه💔💔💔
2738
وای اخه تا کی باید ما زنها هی ترس تو جونمون بیفته بعد ی رابطه. باباجون به شوهرت بگو حواسش باشه دیگه ...

😂اگ بدشانس باشی مث ما کاندوم نشتی میزنه تمام😂

خدایا منو یه دل سیر ببخش
لذت رابطه برای هردو کم میشه

نه کی گفته.یعنی راضی قرص بخوری و عوارض به جون بخری؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اخه با کاندومم احتمالش هس

خیلی خیلی کمه.سوراخ اگه بشه

2706