2737
2734

این درسته که میگن آقایون سادات از نظر طبع گرم مزاجن و میل جنسی بالایی دارن؟!

خواهشا نیاید کنایه بزنید که این حرفا چیه و...

من خودم خیلی باور ندارم ولی انقدر که بعضیا تایید کردن و بعضیا رد واقعا نمیدونم حرف کی رو باور کنم..

سیده نمیدونم به سید بودنش ربط داره یا نه ولی گرمه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

فک نکنم

خواستگارت سیده؟

بهتره تحقیق کنی

اومدیمو ننه اش سرد بود و ب همون رفته بود...

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یه دروغ محضه شوهر من سیده برو تاپیکام رو بخون همه جا گفتم بیشعور سالی یا بار میاد سمتم خیلی دوستم داره ولی رابطه جنسی نه خیلی تو این مورد ضعیفه برادر شوهرامم عین خودشن حس ندارن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
منم شنیدم ک زود ازدواج میکنن تو سن کم

شوهر من 29 سالگی داماد شد 

برادر شوهرم 30 سالگی 😑😑 تازه اونم به زور مادرشون 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

من شوهرم سید طباطباییه

یعنی نسل اندر نسلشون از طرف پدری و مادری سیدن

ولی کاملا طبیعیه قربونش برم نه زیادی گرمه نه سرده هفته ای دوبار معمولا خیلی استرسش کم باشه یه روز درمیون وقتایی هم که استرس کارش زیاده حتی میشه ده روزم اتفاقی نمیفته

من ۲۳ سالم بود عقد کردیم شوهرم ۲۴

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
یه دروغ محضه شوهر من سیده برو تاپیکام رو بخون همه جا گفتم بیشعور سالی یا بار میاد سمتم خیلی دوستم دا ...

ببخشید گلم قصد جسارت ندارم ولی برام سوال شد برادراشو از کجا فهمیدی مثل خودشن آخه😑😑

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
2706