2737
2739
عنوان

#رای_من_محمد_زارع

376 بازدید | 52 پست

اول که کلی فکر کردم که بین

فرشته عزیزی و محمد زارع کدومشونو انتخاب کنم

ولی با دیدن کانکسی که محمد زارع توش زندگی میکنه ،کار میکنه و تمرین میکنه با خودم گفتم 

اگه قرار باشه یه روزی به یه جوون ایرانی که تازه اول راهه ، چندان سرمایه ای نداره و واقعا با استعداده کمک کنم حالا هرچند کوچیک

اون روز ، امروزه

فرشته عزیزی حتما به صدا و سیما دعوت میشه و بهش پیشنهاد کار میشه بنظر من

و اینکه اون خونه و همسری داره که حامیش هستن

دانشگاه رفته و لیسانس داره و کلی جلوتر از محمده

این نظر من بود

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا نميدونم راجع به چي داري صحبت ميكني

عصرجدید

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2731
2738

یاد اون زمانا افتادم ک همه جا رای من .... بود😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

کد:

ستاره۷۸۰ستاره۷۲۱مربع

محمد زارع

خب کدشو بذار تو تاپیکت 

گذاشتم عزیزم

فرشته نه شکوفه.شکوفه عزیزی

من همیشه اسماشونو اشتباه میگم اه

2706