2737
2734
عنوان

برای خط چشم شیک چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 53 پست
اتفاقا برعکس عروسای 10 سال پیش اینجوری بودن

همین الان اینستا رو نگاه کنی اکثرا همینجوره

کجا ده سال پیش آخه🤔

الان آرایشا طوری شده که همه چی خوابیده رو صورت، محوه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
همین الان اینستا رو نگاه کنی اکثرا همینجوره کجا ده سال پیش آخه🤔 الان آرایشا طوری شده که همه چی خو ...

اتفاقا همین الان رفتم نگاه کردم 

حتی بالای خط چشم سایه سفید میزنن که مرزش کاملا مشخص شه

من خودم عروس اون زمانیم که محو مد بود، 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان اینستا رو نگاه کنی اکثرا همینجوره کجا ده سال پیش آخه🤔 الان آرایشا طوری شده که همه چی خو ...

برای اینکه مد روز رو ببینی عکسای بازیگرا رو سرچ کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728
كيو الان سرچ كنم ارايش به روز باشه عكساش؟

ضیغمی

حمیدی

رهنما هم که کلا انگار رفته ارایشگا بستری شده البته اون بیشتر مدلای خاص پسند ارایش میکنه

2738
فكر كردم هاليوودي هارو ميگي 😑

خارجیا که یا گریم دارن یا ارایش اغراق امیز

اتفاقا همین الان رفتم نگاه کردم  حتی بالای خط چشم سایه سفید میزنن که مرزش کاملا مشخص شه من خو ...

نمیدونم والا

یعنی بیخیال آکوا و اینا بشم🤔

همون مایع بزنم خوبه؟ من سه سال پیش ازدواج کردم خیلی خط چشممو دوست داشتم حالت سایه داشت و مدل چشممو خیلی ناز کرده بود و کاملا مات بود ولی هیچوقت نفهمیدم چکار کرده بود

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
نمیدونم والا یعنی بیخیال آکوا و اینا بشم🤔 همون مایع بزنم خوبه؟ من سه سال پیش ازدواج کردم خیلی خط ...

من مد رو گفتم عزیزم هرکاری دلت میخواد بکن گلم

خو من ايران نيستم فكر كردم يك چيز جديد دارن تو ارايش من عقب موندم نديدم خواهر

نه بابا اونا مدشونو از ما میگیرن بدبختا😂یعنی ما تو ارایش و لباس انصافا جلو تریم😂

2706