2733
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنین

67 بازدید | 13 پست

سلام،منو همسرم عقدیم،توکل برخدا،اگه خدا بخاد میخام ارشد آزاد برم،چون دانشگاه ازشهرمون دوره،

همسرم که تهران میشن،بهم پیشنهاد دادن،برم خونه پدرشوهرم بمونم درس بخونم

میگه هم نزدیک همیم،هم من میبرمت بیشتر وقتا،هم خیالمون راحته،هم وقتت هدر نمیره

من دلم میخاد،ولی بخاطر خونه خانواده همسر معذبم،همم از خانوادم دور میشم،نمیدونم چ تصمیمی بگیرم

بنظرتون کار درستیه؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگه جات بودم اذیت میشدم که عقد باشم و خونه پدرشوهر زندگی کنم، یعنی معذب میشدم!

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2731
بچسب به شوهرت جدی میگم

یعنی چی

یعنی پیشنهادشو قبول کنم؟

برم تهران درس بخونم؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
عروسی کن و برو تهران

عزیزم از خدامونه

هروقت خدا برامون بخاد

دعامون کنین

من اگه جات بودم اذیت میشدم که عقد باشم و خونه پدرشوهر زندگی کنم، یعنی معذب میشدم!

منم مشکلم همینه

نمیتونم درست حسابی تصمیم بگیرم

یعنی چی یعنی پیشنهادشو قبول کنم؟ برم تهران درس بخونم؟

من بودم از شوهرم دور نمی موندم 

به هرحال پیش اون باشی بهتره

البته اگه میتونید خونه جدا بگیرید که مزاحم مادر شوهرت نباشی 

برای ظهور امام زمان صلوات
2738
منم مشکلم همینه نمیتونم درست حسابی تصمیم بگیرم

به نظر من اگه نمیتونی عروسی کنی خوابگاه یا پانسیون برو

خونه مادرشوهرو مثل مهمون برو، اونجا زندگی نکن

بهترین ادمم که باشه بعدها ناخواسته ممکنه منت بذاره

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
من بودم از شوهرم دور نمی موندم  به هرحال پیش اون باشی بهتره البته اگه میتونید خونه جدا بگیرید ...

اوهوم نظرت درسته

از دوری هم خیلی اذیت میشیم

به نظر من اگه نمیتونی عروسی کنی خوابگاه یا پانسیون برو خونه مادرشوهرو مثل مهمون برو، اونجا زندگی نک ...

خابگاه ک همسرم نمیزاره

پانسیون چیه؟

مادرشوهرم خیلی خانومه،ولی خب دوری ودوستی

اما از نظر مکان فقط این یه گزینرو شرایطش هس

پیشش باشی بهتره 

به بهونه درسم میخام پیشش باشم

فقط درمورد موندن خونه پدرشوهرم معذبم،دودل

خابگاه ک همسرم نمیزاره پانسیون چیه؟ مادرشوهرم خیلی خانومه،ولی خب دوری ودوستی اما از نظر مکان ف ...

پانسیون خوابگاه خصوصیه

هرچقدر هم خوب باشه اینقدر نزدیکی کار ذرستی نیست به نظرم