2733
2734
عنوان

ما ایرانیا...‌

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 36 پست
یعنی ژن همه خوب ژن ما ناجور، ای خدا یعنی کشوارای همسایه هم ژن خوب دارن ماله ما گنده

اجداد ما با همون تغذیه چرب و چیلی و ورزش نکردن ژناشونو به فنا دادن😆

من خیلی به این چیزا فکر میکنم آخرش فقط بیشتر از خودم بدم میگیره چون خودم از بچگی ناراحتی پوستی دارم. 

کاش فقط جوش بود 

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
دیدم که میگم بابا خب کک و مک واسه آفتاب گرفتنه خب معلومه.  بقیه چیزا چی

خب همون کک ومکم بده دیگه لکه .همشون همینطورین همشم بخاطر افتاب گرفتن نیس.جوشای زیر پوستیم دارن.

عزیزم انسان ها همه شبیه همن فقط یکی پول داره میرسه بهش یکی نداره نمیرسه یکیم براش مهم نیس

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردم عادی که همه عمل نمیکنن.یعنی هرکی میره ساحل بچه پول داره عمل شده ست؟

عزیز من صد در صد شرایط آب و هوایی اثر داره

اما اگر عمل هم نکنن اون کرم ها و مواد آرایشی گرون قیمت و حتی فتوشاپ رو نادیده نگیر

خیلی ها هم مثل کره ای ها صورت داغونی دارن امابلدن چه طوری آرایش کنن

فرزندِ ماه، گریه نکن، آن‌گاه که ماه طلوع کند، زمانِ تو فرا می‌رسد...
2728
من از نزدیک دیدم🙄

خب ب اب و هوا و محیط زندگی هم ربط داره هاااا چون ما اکثرا چشم ابرو مشکی هستیم، اونا برامون جذابترن چون چشم روشن و موهای بور طلایی دارن

ماهم برای اونا جذابیمااااا😍

اصلا ب اینچیزا فکر نکن. الان اینچیزا معیار زیبایی نیست

سلنا گومز و کایلی با کلی جوش عکس انداختن و گفتن برامون مهم نیست اینا باعث نمیشه ک ادم زشت نشون داده بشه

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
آخه همشون؟؟؟

اتفاقا اونا بدناشون به خاطر همین آفتاب گرفتنها پر کک و مکه. اگه دقت کنید حتی بازیگرا و مدلهارو بدناشون خیلی لک داره. اسیای شرقیها واقعا پوست وموی خوبی دارن حتی وقتی پیر میشن. آفریقاییها و امریکاییها هم به خاط پوست تیره یا سبزه لکهای پوستیشون مشخص نیست. 

نگاه میکنم به خودم تو را می بینم تو جایی جز من نداری!!