2726
عنوان

ما ایرانیا...‌

210 بازدید | 36 پست

واقعا چرا پوست اروپایی آمریکاییها اصلا همین کشورای آسیا خودمون اینقد خوبه اون وقت هرچی جوش و ترک و لک و کوفته شده واسه ما ایرانیا😖😖😖😤😤😤😤😤

یعنی واقعا اونا حامله نمیشن؟ اونا هورمون ندارن؟اونا چاق و لاغر نمیشن؟؟؟؟ای خدا. تو ساحلاشون همه پوستا خوششششکللللل برااااق صاااااف  چراااااااا 

چرا ما اینجوری هستیم واقعا؟؟؟؟

خب خاصیم دیگه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تغذیه

ورزش

ژن😑

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

اتفاقا اونا پوستای افتضاحی دارن

ندیدی پیر و جوون از این کک مکای زشت دارن

پیر میشن همه جاشون به خاطر افتابشون پیر و چروک و اویزونه

خانوم شصت ساله ایرانی خیلی روفرم تر چهل ساله اوناست

دیدم که میگم

خوش به حال افریقایی ها . نگران لک روی پوستشون نیستن . 😊 جدی میگما

اومدیم و برص گرفتن اون وقت چی😐

هیچی بعد چند سال سفید میشن😂😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2706