2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی عجیب شده چند ساعته

| مشاهده متن کامل بحث + 1399 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاشد رفت بیرون ک بحث نشه... گفت عشقم من بی حوصله ام بچه ها من از وقتی باردار شدم،دکتر گفته نزدیکی ...

عزیزم مردا کلا تو بارداریه زناشون عوض میشن انگار اونا قراره بزان تازه ناز و عشوه هاشونم بیشتر میشه 😐😐😐😐 و همش بخاطر استرس و فکر ومسئولیتیه ک قراره بعد از تولد بچه رو دوششون بیاد شمام زیاد حساس نباش و بحث درست نکن هرچقدر آرامشت تو بارداری بیشتر باشه به همون اندازه زایمان و روزاهای بعد از زایمانت با آرامش بیشتری خواهد بود .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥
2731
پاشد رفت بیرون ک بحث نشه... گفت عشقم من بی حوصله ام بچه ها من از وقتی باردار شدم،دکتر گفته نزدیکی ...

مطمعن باش یکی از دلیلای اصلی همینه ، جور دیگه حتما هر 2 تا 3 روز کاری کن شوهرت ارضا شه . این همه اه هست . از من به تو نصیحت نزار به خاطر بارداریت فاصله بیوفته بینتون ، اون درک میکنه هیچی نمیگه ولی تو هم با این شرایط سختت بازم وظیفت فکر نیاز های جنسی شوهرت باشی 

2740

پاشو برو بغلش کن ، بوسش کن بهش بگو دوتایی همه تلاشمونو برای آسایش این بچه میکنیم این روزای سختمون میگذره ، بعدا اگر شرایطشو داشتیم دوتایی تصمیم میگیریم بچه باز بیاریم یا نه ؟ بگو اگر تو نخوای من هرگز بهت اصرار نمیکنم میدونم چقدر فشا روت و من درکت میکنم ، بهش بگو دوسش داری بعدم برو برای کارای +18. همچین حالش خوب میشه 

پاشو برو بغلش کن ، بوسش کن بهش بگو دوتایی همه تلاشمونو برای آسایش این بچه میکنیم این روزای سختمون می ...

میترسم پررو شه...عادت کنه.آخه تا حالا اینجوری نشده بود

عزیزم چرا باید جلو زندادشت حرف بچه دوم بزنی؟؟ اونم جلو اقایون؟؟؟؟؟ دگه اونوسط یه حرکت چشمی یا حرفی زده میشه یکیم به دل میگیره 

واقعا باید تو حرف زدنامون خیلی دقت کنیم 

بعضی مردا اصلا حالیشون نمیشه 

بعضیا هم مث شوهر شما حساس 

دگه خودت بسنج

همه چی تو دست خانمها 

اخرشم که تو گفتی بره 

هنوز اون بیچاره که اومده دنبالت خودش نرفته 

تو ۹۰درصد بحثا ما زنا مقصریم

عزیزم چرا باید جلو زندادشت حرف بچه دوم بزنی؟؟ اونم جلو اقایون؟؟؟؟؟ دگه اونوسط یه حرکت چشمی یا حرفی ز ...

قبول دارم

مقصر خودم بودم.شوهرم بدش میاد مسائلی خصوصی جایی گفته بشه...

2706