2733
2734
عنوان

قارچ پوست سر

2284 بازدید | 72 پست

دوستان من دو سه روزه سرم خیلی میخاره کلافه شدم ولی نه شوره داره ن ریزش زیاد...موهام تمیزه ولی خارش کلافم کرد ...ممکنه قارچ باشه؟شپش،هم نیست چون موهامو شوهرم دید میگفت چقدر برق میزنه پوست سرمم ملتهب نبو‌د...کسی تجربه ای داره ازم دریغ نکنه تروخدا 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

شامپو کل تار قهو های بزن فردا ش خوب میشی ۱۰۰۰ درصد

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تروخدا کمکم کنید😞😞با این بچه سختمه تو گرما برم دکتر ...علائم قاچ چیه؟ـ

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

شاید ب رنگ مو یا شامپو حساسیت داری 

جدیدا رنگ نکردی

یا شامپوتو عوض نکردی؟

من بابام هروقت موهای سفیدشو رنگ میکرد موهاش میخارید بعد فهمید از اون مارک رنگ مو عه

2738
فک نکنم قارچ باشه 

چون نوزاد دارم میترسم هم میخاره هم میترسم دست بزنم به موهام...دستم بخوره زود میشورم دستمو ...خیلی بیمازستان ازم دوره شوهرمم همش سرکاره 😔😔😔

شامپو کل تار قهو های بزن فردا ش خوب میشی ۱۰۰۰ درصد

واقعا؟فردا بگم شوهرم بخره پس

واقعا؟فردا بگم شوهرم بخره پس

اره فردا عکیش میفرستم واست ۷ تومنه . واسه خارش و سوزشه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

خارش  وشوره 

2706