2737
2734
عنوان

با یه نفر آشنا شدم 😊😊 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 4259 بازدید | 267 پست
تا حالا خواستگار نداشتی مگه که دنبال شوهر تو سایت بودی تو دختر

زیاد نداشتم ، ۳_۴ نفر که  تو محل خودمون بودن و آدم حسابی نبودن. بهشون بله میدادم از چاله میفتادم تو چاه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم چند سال پیش ک افسرده بودم ب صورت اتفاقی تو مترو صحبت های دوتا خلنومو شنیدم ک میگفتن فلانی تو سایت همسریابی با ی پسره آشنا شدن خیلی همو دوس دارن و عقد کردن . شبش رفتم تو سایت همسریابی عضو شدم و با چند نفر اشنا شدم ببخشید یکی از یکی عوضی تر و دروغگو تر بودن . هیچکدوم نمیگفت ک قصدش دوستیه ولی ازدواجی هم نبودن . قبل از این سایت هیچ دوست پسری نداشتم و تمام آسیب های مربوط بهش رو از این سایت خوردم . الان ک چند سال گذشته خداروشکر میکنم ک تو این سایت نابود نشدم و ابروم نرفت و شکر میکنم ک از طریق این سایت با همسرم آشنا نشدم . 

2742
حس میکنم امضاتو با مادر شوهرتی یا  یه درصد کمی با پدر شوهرت😂😕

هههههه ن اونا باشعورن  با خالمم  

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    
2738
منم چند سال پیش ک افسرده بودم ب صورت اتفاقی تو مترو صحبت های دوتا خلنومو شنیدم ک میگفتن فلانی تو سای ...

آره منم با خیلی ها که حرف زدم مشخص بودم قصدشون دوستی یا سو استفاده ست. کم مورد پیش اومده که یکم ادامه دار بشه و هم و ببینیم ، خیلیا از همون اول تکلیفشون معلومه اما بالاخره از هر صد نفر ۲ تا آدم حسابی هم پیدا میشه. باید اونارو پیدا کنیم