2733
2734
عنوان

ازوقتی فهمیدم باردارم

342 بازدید | 33 پست

خوابم نمیبره...همش استرس دارم که کی قلبش تشکیل میشه نکنه سالم نباشه دارم دیوونه میشم...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

مامان جون استرس واسه جوجه خوب نیست ها

واسه چی سالم نباشه؟؟؟؟ قطعاااااااا سالمه و صحیح و سلامت میاد بغلت

این فکرارو بنداز بیرون

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای فقط مثبت فکر کن....ی بچه خوشگل  عکسشو دانلود کن بزار صفحه گوشیت ....هی تجسم کن بچت اون شکلی میشه....انرژی مثبت جذب کن

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2728
وای فقط مثبت فکر کن....ی بچه خوشگل  عکسشو دانلود کن بزار صفحه گوشیت ....هی تجسم کن بچت اون شکلی ...

همش نفس عمیق میکشم سعی میکنم ولی تا تنهامیمونم میرم تو فکر شباهم که خوابم نمیبره

ببین استرس از هر چیز دیگه ای بدتر 

اگه از الان اینجور استرسارو داری باید بهت بگم اصلا دوران بارداری خوبیو نمیگذرونی

نگرانی هست ولی کنترل کن 

اینکه وای قلبش تشکیل نشه چی وای اگه ان تی بد باشه چی اگه دیابت بارداری بگیرم و اینکه چرا امروز تکون نخورده 

اینارو بذار کنار که فکر خودتو مشغول میکنی 

فقط انرژی مثبت 

میری صدای قلب فندوقیشو میشنوی ی لذتی میبری که حد نداره

2738
نگران نباش گلم ب خدا توکل کن همه اولش این حسو دارن،بسپار ب خدا

ممنونم قربونت.برای شش هفتگی دکترنوشته سونو بنظرت اونموقع قلبش تشکیل میشه؟؟

مهمترین کاری که مادر در حق بچه اش میتونه انجام بده داشتن آرامشه.

نمیدونی واقعا اگر بارداریت توی آرامش بگذره چقدر روی روحیه و روان بچت تاثیر مثبت داره.

از وقتی فهمیدی بارداری باید بشینی و هر روز به کار خدا فکر کنی که چطور از یه نطفه کوچیک یک‌انسان کامل با هزاران هزار سلول و هزاران هزار ویژگی میسازه.

واقعا فتبارک الله احسن الخالقین.

آبجی لذت ببر.همیشه باردار نمیمونی.همیشه بارداری اولت نیست.بشین لباس نی نی سرچ کن.اسم نی نی.

اینم بدون این بچه رو خدا بهت داده.اونو به خدا بسپار.انشالله خدا برات حفظش کنه و عروسیشو ببینی.نوه هاتو ببینی.

فکر نکن استرس تموم میشه.

اول قلب تشکیل بشه نشه.بعد غربالگری.بعد تکون نخورد وای.

بعد زایمان کنم سالم بیاد.

بعد زردی نگیره.بعد سرماخورده بدجور.بعد بعد بعد...

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
ببین استرس از هر چیز دیگه ای بدتر  اگه از الان اینجور استرسارو دار باید بهت بگم اصلا دوران بار ...

ای جان...اگه صداشو بشنوم خیالم راحت میشه

مهمترین کاری که مادر در حق بچه اش میتونه انجام بده داشتن آرامشه. نمیدونی واقعا اگر بارداریت توی آرا ...

چشم خواهر...بخداخیلی سعی میکنم...نمیدونم چمه اصلا.

ممنونم قربونت.برای شش هفتگی دکترنوشته سونو بنظرت اونموقع قلبش تشکیل میشه؟؟

عزیزم دکتر من گفت حتما هشت هفته برم ک خیالم راحت بشه،گفت قبلش ممکنه واسم زود باشه بهم استرس وارد بشه،میتونی شش هفته بری اگه نیاز بود بهت میگن هشت دوباره بری

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2706