2733
2739

چه مارکی و چه چیزایی برا سیسمونی بخرم

شنیدم از بیبی کوکول خیلی تعریف میکنن نمیدونم حالا در عمل ماستلا بهتره یا ایمن

شامپو سر و بدن و کرم ضدسوختگی (پودر بچه مایع) و کرم سوختگی و لوسیون کافیه؟! یا بازم چیزی لازمه؟

تجربه دارا.....ممنون میشم بهم کمک کنید🙏🏼🙏🏼🙏🏼😇

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

مایع شستشوی لباس بچه هم بگین.....اینایی که برا سیسمونی خریدم باید بشورمشون اول بعد بذارم برا استفاده

چی بگیرم بهتره؟ که به رنگ و بافت لباس اسیب نزنه و حساسیت نده و کاراییش خوب باشه؟!🤔🤔🤔

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من این دوتا مارکو نشنیدم عزیزم ولی همه چیزشو فیروز گرفتم شکر خدا خیلی خوب بود

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2731

من پماد سوختگی ماستلا vitamin barrier استفاده میکنم راضی هستم شامپو و شامپو بدن و لوسیون هم فیروز خیلی راضی هستم الکی پول به این خارجی ها نده جز اینا چیزهای دیگه هم اصلا لازم نمیشه

مایع شستشوی لباس بچه هم بگین.....اینایی که برا سیسمونی خریدم باید بشورمشون اول بعد بذارم برا استفاده ...

من واسه پسرم قبلا پودر فیروز میزدم جدیدا مایع لباسشوییشو هوم کر میگیرم خیلی خوبه

شکر خدا که در پناه حسینم❤ عالم از این خوبتر پناه ندارد❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین...
2738
ایرانیش رو بگیر... مارک فیروز... به نظرم خوبه.. جنس خارجی درسته کیفیت داره ولی بیشتر پولی ک میدی ب خ ...

اره قبول دارم...اینم هست

ولی اخه بچه اوله تو دو تا خاندان....کلی چشم رومونه😐 بعدشم شنیدم برا اون اول اولش بهتره یه چیز با کیفیت بخری بعد بزنی دنده ۲ بری رو فیروز😅👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

عزیزم چرا مارک گرون میخوای بخری ایرانیه باکیفیت هم هست نمونش همین فیروز

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
من این دوتا مارکو نشنیدم عزیزم ولی همه چیزشو فیروز گرفتم شکر خدا خیلی خوب بود

منم میخوام فیروز بگیرم بنظرم خیلی خوبه

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
2706