2733
2734
عنوان

درمانده ام نمیدونم باید چکار کنم

98 بازدید | 10 پست

سلام شوهرم اهل مشروبه از خیلی پیشتر از متاهل شدنش...از اول ازدواج خیلی سعی کردم ک دورش کنم از این چیزا ولی بهتر ک نشده هیچ بدترم شده..الانم مست اومد خونه و سریع خوابید

چن وقتیه ب مواد هم مشکوک شدم چندین بار..فک میکنم خریدو فروش میکنه ولی نمیدونم چجوری و چقدر.

مشاورم چن بار مراجعه کردم جواب درس درمون ندادن یکی گفت بسوز و بساز یکی گفت ب روش بیار..آوردم بدتر شد

تروخدا بگین چکار کنم.شدم عین یه علامت سوال.دوسش دارم زندگیمو دوس دارم..ولی نمیدونم چجوری باید حفظش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تموم کن فایده نداارع 

مزش زیردندونش رفته حالا حالا ها ترک نمیکنه 

میخوای پاش بمونی باید چند سال بسوزی پاقعانم بسوزی 

اگه خیلی قویی پاش بمون 

وکمکش کن 

اگه نیستی خودتم نسوزون 

خدایابخاطر همه چیز ممنونتم خدایاشکرت خدایا منوبخاطر ناشکریا ببخش خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن.... یاحسین ع خدایا تورو به امام حسین قسمت میدم کمکم کن بشم اونی که میخوای...  
2731

خونوادش میدونن همه چیو ولی تاحالا ب روم نیاوردن منم چیزی نگفتم بهشون چون مطمنم اگه بگم هیچ وقت طرف منو نمیگیرن..ولی قبل ازدواج نه خودش نه خونوادش هیچی از این مورد بهم نگفتن

من هزاربار بهش گفتم تو رو همینی ک هستی قبول دارم..بدبختی رگ خوابشم نتونستم بدست بیارم..هیچوقت قبول نکرده ک معتاده..میگه نمیخورم اصلا بهش فکرم نمیکنم ولی من میفهمم ک حداقل هفته ای یه بار میخوره..چن وقت یه بار اینجوری مست مست میاد خونه..بقیه وقتام بیشتر اوقات بیرونه و ۵،۶ساعت بعد کارش میاد خونه

اصلا اصلا امکان جدا شدنو ندارم..همون دوس دارم کمکش کنم ولی نمیدونم چجوری..بارها بازبون خوش یه عالمه حرف زدمو حالیش کردم ک این چیزا زندگیمونو از بین میبره هی الکی قول میده و دوباره دفعه بعد

2738

دنبال یه مشاور خوبم منتها هی ناامید میشم میگم اون ک نمیتونه شوهر منو عوض کنه معجزه ک نمیتونه بکنه

دیگه دارم ناامید میشم.تو فکر اینم ک کلا بیخیال بشم و ب فکر خودمو کارای خودم باشم.شاید مثلا دلش تنگ شد واسم سراغ این چیزا نرفت.ولی فک کنم بدتر شه اینجوری