2737
2739
عنوان

خانوما بیاین بگین ادامه رابطه درسته یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 51 پست
اره بهش گفتم این چه طرز حرف زدن با مادرت بود همون موقع گوشی برداشت زنگ زد به مادرش گفت غلط کردم  ...

انطور که مسخصه بچه وضعه.کروکورو وابسته شدی‌.هرچقدم کا مانصیحتت کنیم فایده نداره بازم کار خودتو میکنه. حتما یکی یدونه هم هست

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا انگار ما بگیم درست نیست تو بهم میزنی یکم با یارو باش کم کن اخلاقاش دستت بیاد  ولی به شخص ...

چهارمی رو خوب اومدی من به شخصه خودمو تو دانشگاه تابلو کردم زیاد جالب نیس

😊😊
2731
حالا انگار ما بگیم درست نیست تو بهم میزنی یکم با یارو باش کم کن اخلاقاش دستت بیاد  ولی به شخص ...

ینی چیتابلونکنم؟

من زیاد دوست ندارم با هرکسی رابطه ایجاد کنم اینم اینثدر اصرار کرد و با یکی از خانومای کلاسمون حرف زد ادلش گفته بود شماره منزل نیخوام برلی خاستگاری به من گفتن قبول نکردم بعد کلی اصرار قبول کردم اشنا بشیم