2737
2739
عنوان

خانوما بیاین بگین ادامه رابطه درسته یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 51 پست
نه باحال نیست چون گاهی با مادرش سر بازیا بد حرف میزنه و این منو ناراحت میکنه

ای بابا😕

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سخته اخه

آخه اگ بری سر زندگی رفتارش طوری ۱۸۰ درجه تغییر کنه اونموقع بیشتر میسوزی و باورت نمیشه این همونیه که میمردین برا همدیگه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
نه باحال نیست چون گاهی با مادرش سر بازیا بد حرف میزنه و این منو ناراحت میکنه

مزدی ک با مادرش بد باشه صد برابر بازنش بدتره

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
آخه اگ بری سر زندگی رفتارش طوری ۱۸۰ درجه تغییر کنه اونموقع بیشتر میسوزی و باورت نمیشه این همونیه که ...

😢اخه اصلا تا حرف اینو میزنم که تموم کنیم به هول و ولا میوفته یبار نزدیک بود گریه کنه

2740

من چیز زیادی متوجه نشدم چون سربسته توضیح دادی،

ولی اهل گیم بودنش بخاطر اینه که هنوز دانشجوئه، احساس مردانگی نکرده و شغلی هم نداره که استقلال مالی داشته باشه.

بنظرم شاید پسر بدی نیست،اما ایشون برای ازدواج خام هست

به مدت ۳ سال خواننده خاموش بودم

حالا انگار ما بگیم درست نیست تو بهم میزنی

یکم با یارو باش کم کن اخلاقاش دستت بیاد 

ولی به شخصه اگه طرف مقابل من گیم باز باشه همون روز اول که بفهمم کاتههه ،چون نشون میده به بلوغ فکری نرسیده هنوز 

دومم اینکه کسی که قصدش ازدواج اول سربازیشو‌ میره بعد میاد دنبال رابطه جدی 

سوم اینکه اگه شک داری که فیلم بازی میکنه یا نه اول به عقلت دوم حست رجوع کن .

چهارمم تو دانشگاه زیاد خودتو تابلو نکن(یه نصیحت کاملا خواهرانه)

ولی اگه گیمری شو ادامه بده پول توش زیاده

دیگه باید باشغل مردا کنار بیای اینم شغلش اینه

مثلاً شوهرت کارمندم بود نمیتونستی بگی صبح نرو 

اینم زیاد نباید بهش گیر بدی

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2706