2733
2739

خواهرمن سقط کرد با کورتاژ بعد پشیمون شد وهرروز اه میکشه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرمن سقط کرد با کورتاژ بعد پشیمون شد وهرروز اه میکشه 

چرااا واقعا راسته که آدم پشیمون میشه؟؟

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731

من بارداری سوم خداخواسته بود ولی جرات سقط نداشتم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من عمدا سقط كردم و عينه چي پشيمونم  اهش تموم زندگيمو گرفت

چرااا

چرااا واقعا راسته که آدم پشیمون میشه؟؟

اره خیلی پشیمون شده در واقع قرص اعصاب میخورد ترسید گفت سالم نیست سقط کردبعدش میگفت شاید سالم بود چرا اینکارو کردم کلا خواهرم مشکل روحی خیلی داشت

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738

بله دیدم وشنیدم اطرافم

ولی

گناهه ودیه داره حتی اگه روح نداشته باشه دیه ی نطفه بهش تعلق میگیره.

دیه ی کامل زمانی هست که روح دمیده شده باشه یعنی ۴ماه تمام.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
چندوقتش بود؟ کجا رغت سقط کرد؟غیرقانونی؟

اره غیر قانونی مطب یه دکتر قلبش هنوز تشکیل نشده بود 

2706