2733
2739
عنوان

درمان اندومتریوز با حذف قند وشکر

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز میشه بیشتر برای من توضیح بدی ؟ فقط قندو‌شکر نخوردی؟ رژیم یا داروی دیگه ای داشتی؟

اره عزیزم فقط همین

البته مرغ رو هم حذف کردم بجاش بوقلمون میخورم

دارو هیچی نمی خورم

درمان آندومتریوز با حذف قند وشکر از رژیم غذایی
منم قندوشکر حذف کردم ولی اندازه کیستم تغییر نکرد  دکتر بهم ویزان داد

عزیزم کیست شما از چه نوعیه؟

کلا یه سری چیزا رو میگن برای خانومها خوب نیست

مثلا گوشت گوساله،لبنیات زیاد و...

2728
هییی خدا کمکم کنه نمیدونم عاقبتم چی میشه خرجش خیلیه نمیدونم ازکجابیارم اصن مادرمیشم یانه

عزیزم انشالا که به زودی به آرزوت میرسی و مامان میشی واسه منم دعا کن عروس بشم😍😍

عزیزم کیست شما از چه نوعیه؟ کلا یه سری چیزا رو میگن برای خانومها خوب نیست مثلا گوشت گوساله،لبنیات ...

Low level ۵سانت بود بعد از یه سقط وکلی داروی گیاهی حذف لبنیات  به گوشت گوساله هم حساسیت دارم یک سانت ازش کم شد، ماه پیش دکتر برام ویزان نوشت یک ماه خوردم دوره اش دو ماهست منتظرم شهریور برم سونو

امیدوارم جواب بده 

من قندوشکر نمیخورم ولی مرغ میخورم 

Low level ۵سانت بود بعد از یه سقط وکلی داروی گیاهی حذف لبنیات  به گوشت گوساله هم حساسیت دارم یک ...

عزیزم برو کا نال ت ل گ ر ام  andomaagroupداروی به اسم اندوما اندومتریوز رفع میشه خیلیا نتیجه گرفتن من خودم یکبار هم عمل کردم دوباره عود کرد هفت سانت بود الان تقریبا از بین رفته

2738
Low level ۵سانت بود بعد از یه سقط وکلی داروی گیاهی حذف لبنیات  به گوشت گوساله هم حساسیت دارم یک ...

برای اطمینان بجای مرغ بوقلومون بخور،طبع مرغ سرد هستش و خیلیا میگن برای کسانیکه کیست دارن خوب نیست

مالیدن روغن گرم مثل سیاه دانه و شترمرغ و ...اخر شب قبل از خواب قشنگ ماساژ بدی هم خیلی خوبه

یکی از اقوام دورمون کیست سینه اش با روغن مالی از بین رفت

عزیزم انشالا شهریور خوش خبری و کیستت کوچیک شده

2706