2703
2553
عنوان

درمان اندومتریوز با حذف قند وشکر

588 بازدید | 38 پست

سلام دوستای عزیزم

من با حذف قند و شکر کیست اندومتریوز ۵ سانتی که در تخمدان راستم بود رو درمان کردم

اگر تجربه ی مشابه دارید لطفا بیایین و مطرح کنید

تا انشالا کمکی باشه برای بقیه عزیزان

درمان آندومتریوز با حذف قند وشکر از رژیم غذایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من قند و شکرو حذف کردم ولی پلی کیستیکم 😔😔چیکار کنم

چیپسو پفکم حذف کن .دراز نشست هم زیاد کن

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من قند و شکرو حذف کردم ولی پلی کیستیکم 😔😔چیکار کنم

یه نفرو پیدا کن مال شهرستان سراب باشه سراب نرسیده به تبریز هست اونجا عطاری ها دارو گیاهی دارن اسمش علف کیست هست باید اونو دم کنی بخوری هرچی کیست هست رفع میکنه بسته ای ۳تومن بود الان نمیدونم چنده ما فامیلمون خریده بود برامون آورده بود از اونجا  

مامانم خورد خوب شد 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
چیپسو پفکم حذف کن .دراز نشست هم زیاد کن

اتفاقا چن وقت تمیخوردم اما الان گاهی میخورم اونم دیگ میخام قطع کنم

ولی اون زمانم ک قط کردم کیستام نرفتن

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢
یه نفرو پیدا کن مال شهرستان سراب باشه سراب نرسیده به تبریز هست اونجا عطاری ها دارو گیاهی دارن اسمش ع ...

احه میدونی میگن پلی کیستیک اصلا درمان نداره 

تا اخر باهات هست

من خیلی کاراکردم امانرفت

2714
اتفاقا چن وقت تمیخوردم اما الان گاهی میخورم اونم دیگ میخام قطع کنم ولی اون زمانم ک قط کردم کیستام ن ...

زود که نمیرن .از بیشتر شدنشون جلوگیری میشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اره اما خب ج فایده نمیزارن باردار شم اصلا فولی بالغ ندارم

طب گیاهی و اسلامی میگن خوبه

نبابا گیاهی ام رفتم ج نداد

این چه معضلیه چند ساله زیاد شده نمی‌دونم .خدا کمکت کنه .فوقش مجبوری ای وی اف کنی

این چه معضلیه چند ساله زیاد شده نمی‌دونم .خدا کمکت کنه .فوقش مجبوری ای وی اف کنی

هییی خدا کمکم کنه

نمیدونم عاقبتم چی میشه

خرجش خیلیه نمیدونم ازکجابیارم اصن مادرمیشم یانه

هییی خدا کمکم کنه نمیدونم عاقبتم چی میشه خرجش خیلیه نمیدونم ازکجابیارم اصن مادرمیشم یانه

توکل به خدا

2706