2737
2734
عنوان

گل پوتوس

66 بازدید | 10 پست

خسته شدم مگه نمیگن گل مقاومیه پچرا بهر سازی میزنه من میرقصم ولی بازم یجوری از بین میره,,یکی از گلدونام ک ریشه هاش گندید گفتن ابش زیاد بوده,,دومیه برگاش دونه دونه زرد شد گفتن کم اب دادی,,سومیشم الان دوباره برگاش بی حاله و داغون داره میشه..پشت پنجره جنوبیه ینی از ظهر افتاب میخوره,,هفته ای دوبار اب میدم,,چکارش کنم؟کودم دادم سه بیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دوشاخه پتوسم  شده ۵ تا گلدون پُر

کاریشم نمیکنم هفته ای یکبار آب میدم بشون

امیدوارم گل ت سبز شه برات

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

هفته ای یه بار اب بده

کنار پنجره نذار 

نور کم میخواد 

گرمای خونه هم باعث پژمردگیش میشه 

خدایا اونی که خودت خوب میدونی کیه رو به بدترین شکل ممکن مجازات کن که اگه نکنی به عدالتت شک میکنم . امین یا رب العالمین 

منم یکی از گلای پتوسم که از گلخونه خریده بودم و تقریبا کوچیک بود بعد جند وقت دیدم داره خراب میشه ، از ریشه درشون اوردم و قسمت ته ساقه رو بریدم و برای مدتی گذاشتم تو اب موند تا ریشه داد و کمی که ریشه ها بلند شد تو خاک کاشتم منم گذاشتم پشت پنجره جنوبی ، الان تو تابستون که گرمه ۲ بار اب میدن اما حواسم هست تو زیر گلدونی اب جمع نشه که بمونه 

2740