2733
2739

اره صندوق امانات مادرشوهر😁

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

من گذاشتم دو سال پیش بانک تجارت

ولی چیزی نگرفتم اصلا نرفتمم سر بزنم بهشون اینطوری بیام ایران بقیه اونایی که این دو سال خریدم میرم میزارم 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گذاشتم دو سال پیش بانک تجارت ولی چیزی نگرفتم اصلا نرفتمم سر بزنم بهشون اینطوری بیام ایران بقیه ا ...

مگه کجایی ؟میگم بانک کلی بهت سودم‌ میده فردا برم بپرسم 

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
2731

کی گفته صندوق امانات سود میده 

ما داریم مرتب میریم میزارم هر موقع میخوایم‌برمیداریم وقتهایی هم که بخوایم بریم‌نسافرت میزاریم‌تو بانک وقتی احتیاج داریم‌میریم‌برمیداریم‌سود چی بدن اصلا نمیدنند تو صندوقمون‌چی داریم 

کی گفته صندوق امانات سود میده  ما داریم مرتب میریم میزارم هر موقع میخوایم‌برمیداریم وقتهایی هم ...

من اراکم صندوق امانات بانک ملی طلا میزانی به اندازه گرم طلا ها ماهیانه پول میده 

همسایمون گذاشته

خدا یا مرابه غیر از خودت واگذار نکن
کی گفته صندوق امانات سود میده  ما داریم مرتب میریم میزارم هر موقع میخوایم‌برمیداریم وقتهایی هم ...

سلام هزینه اش چقدره؟

فقط بایذ طلا گذاشت یا همه چی میشه؟؟

بعد کلیدش میبرید موقع مسافرت یا خونه بگذاریم طوری نیست؟؟؟

یا ابالفضل العباس علمدار 
2738