2733
2739
عنوان

بچه ها بیاین. از بس بچش بی تربیت و بد بود سرم داره منفجر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1123 بازدید | 74 پست
شما خودت بچه داری؟؟؟؟

بله عزيزم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای متنفرم از پدر مادرای این بچه ها

واقعا نمیشه قضاوت کرد خانومی باهم درد و دل میکرد فوق روانشناسی کودکان داست همه چی رو اصولی رو بچش پیاده کرده بود ولی بچه بشدت ناسازگار بود

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2728
2738

بعضی وقتا لازمه یکم صبور باشیم

حالا مثلا خورد ریخت رو فرش

واقعا چه اتفاقی میفته؟؟؟

نهایتش یه جارو هست دیگه

با اسباب بازی رو آورد وسط حال

خوب اشکالش چیه ؟؟؟

دو دقیقه هم جمع کردنش وقت نمیبره

گاهی واسه یه چیزایی حرص میخوریم و حرص میدیم که اصلا ارزش نداره

ولی بعضی وقتا کارها خطرناک میشه

اون موقع دیگه نمیشه و نباید ساکت موند

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا
خیلی بده 😐

اره من جایی نمیبرمش که برای صابخونه دردسر درست کنه همیشه خونه خودم هستم بالاخره بزرگ میشه  

ولی بیرون میبرمش اشکم و در میاره

طفلک و. قبلا یه خریدی میبردم الان کلا خونه نشین شده دلم هم براش میسوزه ولی چاره ای نیست 

بعضی وقتا لازمه یکم صبور باشیم حالا مثلا خورد ریخت رو فرش واقعا چه اتفاقی میفته؟؟؟ نهایتش یه جارو ...

آخه دقیقه کارای خطرناک میکرد از رو صندلی بلند می پرید و اینکه ایشون برای اولین بار بود میومدن خونه ما برای ما کار آرایشگاهی انجام بدن غریب بودن اصلا

نوه خواهرشوهرم اومد خونمون

موقع غذا یه زیرانداز انداختم که بشینه روش

بشقاب غذا رو زیر و رو کرد

همه چی رو قاطی کرد

ریخت زمین

همسرم خواست دعواش کنه

بچه متوجه شد و بغض کرد

نذاشتم

گفتم بچست

نمیفهمه

نباید اذیتش کنی

وگرنه از غذا خوردن بیزار میشه

حسابی بازی کرد و مامانش هم غذاش رو داد

بعد لباسش رو عوض کرد و تمام

خوب چه اتفاقی افتاد؟؟؟

بجز اینکه من یه زیرانداز کثیف شستم

أللهم أغفر لي الذنوب التي تنزل البلا

متاسفانه بٓعضي از مادرا سطح آگاهيشون پايينه

من واسه از پوشك گرفتن پسرم رفتم پيش روانشناس تا اينكارو با آگاهي انجام بدم و بچم اذيت نشه

دكتر ميگفت خيلي از بچه هايي كه تو دوران كودكي و نوجواني دچار آسيبهاي روحي و عصبي و استرسي ميشن بخاطر همينه 

مادره بخاطر حرف ديگران ١٥ ماهگي بچه رو از پوشك ميگيره در صورتي كه نميدونه چه تاثير مخربي رو بچه ميذاره 

بچه از ٢/٥ سالگي تازه ميتونه كنترل مثانه داشته باشه و بدنش آمادس 

بعضيا هم ديرتر 

به نظرم هر مادري براي تربيت درست بچش بايد تحقيق كنه مطالعه كنه تا خودش و بچه اذيت نشن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706