2733
2739
عنوان

میترسم نزاره خانواده م رو ببینم

250 بازدید | 19 پست

چند روز پیش با شوهرم دعوا شد تو دعوا برداشت گفت پدر  مادرت این حرفا رو یادت میدن بعدشم اون بندگان خدا رو فوش داد حیلی ناراحت شدم تو دلم گفتم به خدا واگذارت کردم (در صورتی که پدر و مادر من اصلا دخالت نمیکنن و این که ما یک شهر دیگه از خانوادمون زندگی میکنیم )حالا میترسم اگه بریم نزاره پدر و مادرم رو ببینم چون خیلی اخلاق بدی داره به خدا من دلم به همین دیدن ها خوشه  اگه واقعا این کار رو بکنه چکار کنم از غصه دق میکنم

به چه حقی نزاره

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان هنوز تو فکر اینی که چیکار کنی اونو مجاب کنی؟؟الان اون باید در حال التماس کردم باشه و به گوه خوردن بیفته بابت تهمت و بی احترامیایی که به خونوادت کرده،همینجوری پیش میره که فحش دادن به خونواده همدیگه و الکی اسم بقیرو آوردن راحت میشه وزشتیش از بین میره.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
این دیگه چه کاریه، به پدر و مادر فحش میدن    

من هر کسی که باشه به پدر و مادرم بی احترامی کنه، با هر روشی که شده دهنشو گل میگیرم 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
2738
الان هنوز تو فکر اینی که چیکار کنی اونو مجاب کنی؟؟الان اون باید در حال التماس کردم باشه و به گوه خور ...

کم کم قبحش میریزه و احترامی نمیمونه و زندگی نابود میشه😔

تاپیک قبلی نوشتم که سر موضوع درسم نذاشت که تموم کنم منم بحث رو به خانواده ها کشوندم تا شاید کوتاه بیاد ولی نیومد وبد تر شد الان اصلا نه زنگ میزنه نه خونشون رفت حالا میترسم نزاره این دفعه من برم  

این کار که درست نیست شاید اون بدتر کنه

منظورم این نیست که مثل خودش جوابش رو بدم

در واقع روش برخورد برای هر کسی متفاوته

2706